Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségemet amikor szakszerű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemet amikor szakszerűen nyalom és úgy élvez el hatalmasat, utána szines foltokat lát ha becsukja a szemét! Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Általában még percekig pihen becsukott kiélvezett testtel,becsukott szemmel.. és akkor látja ezeket a szines foltokat,fényeket legbelül.
2019. okt. 10. 13:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szakszerűen :D Gratulálok, jómunkásember vagy! Szakszerűen... :D
2019. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Jöjjön Pista bá,bontok egy kőműves Actimelt magának!
2019. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szakszerűen tervrajz és ütemterv alapján? :D

Műszakvezető és napló van? :D

2019. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Hellmano ***** válasza:
100%
Jahhh olyan jó vagy, hogy elszédül, annyira szakszerű az egész és csillagokat lát meg egyszarvúak repkednek a szobában és csillámfszlámák meg ilyen cukiságok. Te nem hágtad meg az egyik ilyen csillagfszlámát, amit az asszonyod haluzott oda? :)
2019. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 October15 ***** válasza:
100%
Szemészetre mehet szmenyomás mérésre. :)
2019. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Felmegy a vérnyomása, tök normális.
2019. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Azok valójában a te glóriáid 😂
2019. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kisfiúk! Óriási bajban vagytok ha a női testet csak úgy semmi tudás nélkül kezelitek! Igen!!! Én évekig anno csak tanulmányoztam különböző bónuszként különböző reális tények és anatómia alapján,hogy miként tudnám 100%-ban elélveztetni a hölgyeimet! Nem 99%-ban, hanem 100!!!! Mert maximalista vagyok!

És igen.. minden szex előtt én fejben az agyam legrejtettebb szexmániás részében én már tervrajzott készítek,hogy miként fogom azt a testet elélveztetni..és mindig megvólósul!-KIVÉTEL NÉLKÜL!!!

2019. okt. 10. 14:39
 9/23 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy azok a glóriáid😂

Oké most már legalább tudjuk, még hogyha anonim módon is, hogy ki a világ legjobb pinanyalója ( saját maga szerint)

Egy nem kisfiú

2019. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Mit jelent a "szakszerű" nyalás? ISO szabvány szerint?
2019. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!