Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexbalesetek?

Figyelt kérdés
Félre nyelt sperma esetleg? stb..
2019. okt. 10. 19:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyik alkalommal kicsit hevesebbek voltunk és egy mozdulatnál kicsúszott és neki ütötte a pu.cimnak. Akkor abban a pillanatban rettenetesen fájt, de kb fél perc múlva minden oké volt.
2019. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehánytam a srácot szopás közben.

🤮🤮🤢

2019. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Elszakadt óvszer, lecsúszó és "fennmaradt" óvszer, félrelőtt sperma, meglátják az embert stb. kinek ne lett volna szexbalesete? :)

Az óvszerre a megoldás, ha "csúcstámadás" előtt kiveszi az ember egy pillanatra és megnézi megvan-e még a zsákocska a végén. A "félrelövésre" meg kell csukni a szemet (az ondó sótartalma irritálni tudja a szemet).

A rányitottak az emberre - hát ez van, utólag csak nevet rajta az ember :)

2019. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
12-es gondolom mélyre ment a pálca :)
2019. okt. 10. 22:29
 15/21 anonim ***** válasza:

A két cici közt megfogtam foggal a meltartót és ahogy belemarkoltam, a halszálkás merevítőt beletoltam a számba, végigszántva vele az egész szájpadlásomat.

Kibírtam röhögés nélkül :)

2019. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hát elég durva sztorik vannak :)

Az egyik ismerősöm egy fésü nyelét dugra fel a csajánsk.. csak az a nyél pont recés durva volt.. és szegény puncit felsértette.

2019. okt. 10. 23:16
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 ilyen sztorim nekem is van. Fiatalok voltunk ( mondjuk most sem vagyok öreg: 26) és nagy unszolásra bele mentem hogy az exem egy bontatlan pezsgős üveget dugjon fel persze csak addig dugta fel amíg jó volt. De sajnos nem csak ki-be húzkodta hanem amikor bedugta bent pörgette. Fájni nem fájt viszont mikor kihúzta véres volt :/ na utána már fájt pár napig.
2019. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Pezsgős üveget én is dugtam már fel az exemnek.. az üveg nyakáig ahol a címke van.. befogadta,de csak ennyi. Én nem forgattam benne meg ilyesmi.
2019. okt. 10. 23:34
 19/21 A kérdező kommentje:
És a szitu fintora,hogy most pont egy üveg pezsgőt fogyasztok :)
2019. okt. 10. 23:35
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi csoda egybe esés mi is pezsgőt ittunk 😂😂😂😂😂 és még mondják nincsenek véletlenek! Nejem is a címkéig ment fel.
2019. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!