Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki visszamenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki visszamenne egy olyan fiúhoz aki korábban megcsalta őt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, de ugy tűnik hogy visszemegy ahoz a fiúhoz aki korábban megcsalta őt.


Én odáig vagyok érte, a kedvébe jártam, erre valószínűleg őt válassza. Tényleg az ilyen fiúk kellenek a lányoknak, és a normális fiúkat meg semmibe veszik? 😕😢


Ugy gondolom hogyha tényleg visszamegy hozzá akkor jobb is hogy nem jövünk össze mert az ilyen lányok jó nagy hülyék lehetnek, de az a baj hogy nagyon megszerettem ezt a lányt.


2019. okt. 10. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ha a pasi alfa akkor a lány bármire képes hogy vele legyen, ezt úgy 25 éves kor felett szokták kinö de inkább 30+ mikor már nem olyan szépek és be kell érni nem alfa férfiakkal is
2019. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
javitva---szokták kinöni
2019. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen vannak ilyen lányok akik nem tanulnak a múltból.

Nlam is volt idő, h b a rmit megtettem volna h az exem visszafogadjon ( pedig megcsalt engem) de most már semmi pénzért nem kellene.

L

2019. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na látod barátom benne van a válaszodban mit csinálj. Ha visszamegy az exéhez, akkor az egész dolgon te nyersz a legtöbbet.

Egyébként meg legyen önbecsülésed! Ha szaladsz egy szekér után ami nem akar felvenni, akkor hagyd a csudába és nézz szét te is másfelé, tudd már azt, hogy mennyit érsz!

2019. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi “normális fiúk nem kellenek senkinek” kérdés
2019. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Es mi szamit normalisnak?

Bocs az eles kritikaert, de azert leirom a velemenyem.

Az ha egy papucs vagy aki meg tesz mindent egy lanyert az nem vonzo...igy kerulsz friendzoneba, mert nem egy tokos, talpra esett sracot lat benned, hanem egy baratot akit mindig meg lehet kerni mindenre.

Az meg, hogy nem lepsz semmit az ugyben, hogy teged valasszon akkor az megint a Te hibad es nem a csaje vagy a masik srace....

Emeld fel a segged menj el hozza es mondd el neki szemelyesen, hogy tobbre gondolsz mint ami . max offol teged es kesz de meg ez is jobb a semminel .


Szoval h atgondolod ezeket akkor rajohetsz h azert mert kinyalod valaki feneket nem leszel normalis.

2019. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak lányok akik valamiért a rosszfiúkat keresik, akik szinte tuti megcsalják őket.

Vannak lányok akik a szerencsétleneket keresik, akiket "meg kell menteni" (pl. Alkoholista vagy szenvedélybeteg)

Vannak lányok akik az érzelmi zsarolást keresik, olyan pasit akivel macska-egér játék van.

Vannak lányok akik olyan pasikkal élvezik a legjobban a szexet, akikkel iszonyat erős düh érzés is jönni szokott. Ha együtt élnek megölik egymást, de ezt a felgyülemlett dühöt képesek óriási szexcsatára is átfordítani.


Az emberi természet kiszámíthatatlan, lehet így született, lehet ilyenné tette néhány emlék (pl apakomplexum vagy első komoly barát komplexum vagy szerető komplexum), ezt ez el kell fogadni, ezt számításba kell venni.


Én nem mondanám hülyének, egyszerűen érzelmileg más.

Én a tisztességes, veszekedés mentes, kiegyensúlyozott kapcsolatot szeretem és az évek alatt rájöttem, hogy meglepően kevés az a lány aki ténylegesen ezt szereti és keresi. Persze ha utcán leszólítod őket, mindenki ezt mondja, hogy ez a legjobb, de ha tényleg együtt vagytok, rájössz, hogy szinte mindenkinek kell valami extrém, valami negatív, ami feldobja a hétköznapokat, még akkor is, ha emiatt néha sírás van.

2019. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!