Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró srácok, ti kóstoltátok/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srácok, ti kóstoltátok/nyeltétek már le a saját spermátokat?

Figyelt kérdés

Melegek szokták néha, vagy kíváncsiságból, vagy mert kívánják a spermát (akárcsak a csajok).

Én feltételezem, hogy heteró srácok semmilyen körülmények között nem nyelik le a saját spermájukat (nyilván másét se). Vagy mégis?

Vagy ha belevered csaj szájába, utána smároltok?


2019. okt. 10. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Már megkostoltam.
2019. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Minden srác megkóstolta. Ez kb olyan mint a zuhany közbe pisilés. Mindenki csinálja de mindenki tagadja.
2019. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem/No/Pas/Ne/Nicht.
2019. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bummer ***** válasza:
56%

Néha meg szoktam hogy tudjam épp milyen szinten van.

Nem mindegy hogy tudod, a kövi csaj ha szereti is a tiedtől tuti okád vagy egész elviselhetőnek, ízletesnek tartja.

2019. okt. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem, a hetero pasik többsége jól látod hogy nem fogja a sajátját "lenyelni" (még akkor sem ha van aki kíváncsiságból megkóstolta és annyi), vágyódni meg pláne nem fog rá.

Ettől még van aki vonzódik a "végtermékhez" de a péniszhez, másik férfihez már nem (pl. kinyalna egy "feltöltöttet"), ez is egyfajta perverzió, de egyáltalán nem általános jellegű.

2019. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

igen, ha a szájába élvezek, nemcsak h smárolunk, de van h átadja nekem. ez izgatja a barátnőmet valamilyen szinten, és nekem sincs ellenemre. bár nem mondom se h jó íze van vagy hogy kellemes állaga, dehát magamtól nem undorodok. ha ő lenyeli én miért ne nyelném le?


aki undorodik tőle, az tul .képp magától undorodik? az ilyen ember saját magát se érinti meg soha?

2019. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Sok biszex...
2019. okt. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, kóstoltam már meg, többször is. Ha csaj szájában van és úgy smárolunk és közben egymásnak átadjuk az kifejezetten fel is izgat és egyből mehet is a következő menet! De a saját számba is élveztem már! (Nagy méretem van és be tudom kapni magamnak.)

24/F

2019. okt. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
mivel én le tudom magam szo-pni,a végén a számba sülök el,,fenomenális érzés
2019. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!