Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek volt már h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek volt már h normál masszázs (pl. thai masszázs) közben felállt? Hogyan kezeltétek a helyzetet és hogyan a masszőr? El lehet ezt valahogy kerülni?

Figyelt kérdés

most fogok először masszázsra menni, nem igazán tudom h zajlik ez.

thai masszázsra megyek. egyesek szerint le kell vetkőzni és egy törölköző lesz rajtam, mások meg azt mondták h ruha marad, szóval fogalmam sincs mi lesz.


2019. okt. 10. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész és meglátod :) nyugi, ha nem "olyan" masszázs, akkor nem fog felállni. Egyébként meg ne aggódj, látott már a masszőr fellációt, fogja tudni kezelni.
2019. okt. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eszedbe sem fog jutni a szex. Imádkozni fogsz hogy túléld. A kis 40 kilós fúlöp vagy thai csaj darabokra szed.
2019. okt. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálam volt hogy merevedésem lett közbe
2019. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt erekcióm. A hölgy megfogta, rám nézett és nagyon finoman elkezdte húzogatni az előbőrt. Úgy bánt a falloszommal, mint a hímes tojással. Szenzációs volt.
2021. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!