Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy szoktatok masztizni? Milyen pózban? 18l

Figyelt kérdés

Én hason fekve ujjammal de már unom ki akarom próbálni máshogy. Még szűz vagyok

És kb hány percig csináljátok?


2019. okt. 11. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, ha unod ezt, akkor fordulj meg, és csináld háton fekve, vagy ülve, esetleg állva.
2019. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hanyatt fekve szoktam, nekem úgy a legkényelmesebb:) Az, hogy mennyi ideig csinálom az változó, ameddig jól esik.

21/L

2019. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez csak háton fekve, nekem igy a legkényelmesebb


24L

2019. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Vizsugár a csiklodra
2019. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nyalasd egy pasival.
2019. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképpen csinálja, máshogy esik jól. Pont ez a lényege (azontúl, hogy jól esik), ismerd meg, fedezd fel a saját testedet, reakcióidat. Ne kövess mintákat, mások példáit, merj bátran kísérletezni!
2019. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Haton fekve
2019. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A lábam közé veszem a nyári paplant, be egészen a csiklómig. Oldalra fekszek. Telefonon nézek valamit, ami beindít, majd fantáziálok róla. Közben meg szorítom a combommal a paplant, mozgatom a csípőm, így hozva létre kellemes érzést, addig míg el nem megyek. Ha elmentem, vagy egyből kiveszem, vagy egy kicsit még hagyom a paplant a lábam között (mert jó érzés csak az is), s egy kicsit még pihenek így csak simán feküdve, vagy ha este csinálom akkor alszok.

Én ujjal sosem csináltam még. Szintén 18/L (szűz) :)

2019. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Lányok chat?
2019. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is hason fekve szoktam vibrátorral/ térdelve/ hanyatt fekve vagy vízsugár a csiklómra
2022. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!