Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az ágyban derülne ki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ágyban derülne ki, hogy a nőnek olyan szőrösek a lábai, akár egy pasinak, mit tennétek?

Figyelt kérdés

De úgy mint egy szőrös férfinek, nem csak itt ott, hanem komolyan szőrös. Persze intim területen is hatalmas a bozót. Ráadásul ezen nem hajlandó változtatni, mert neki így jó.

Szexelnétek vele, finoman elutasítanátok, fejvesztve elrohannátok?

Random kerestem hasonló csajról képeket, ilyesmi:

[link]



2019. okt. 11. 12:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
...az jobban zavarna, hogy elővenné utána a farkát.
2019. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Finom elutasítás...
2019. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én szőrimádó vagyok, beleértve a természetes női lábszőrzetet is, de ez nekem is sok lenne. Ennél a nőnél valószínűleg férfihormon-túltermelés van, ami az esztétikai kellemetlenségen túl gyakran párosul egy sor egyéb problémával, például terméketlenséggel. Amennyire lehet, igyekeznék érzékenyen kezelni a helyzetet, de aligha lenne folytatás.
2019. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
A linkelt képen látszik h ez nem csaj .ez pasi .egy nőnek nem ilyen a formája.
2019. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám mostanság. Mondjuk és senkivel sem bújok ágyba. L.
2019. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, ezt a képet csak kerestem a neten, de valójában hasonlóan szőrös hölggyel jöttem össze. A hasa nem ilyen, azon alig van, de a lábain végi olyan mint egy férfi. :-( Nehéz eldönteni mit csináljak. Beakadt nála ez a nem akarom, engem ne befolyásoljon senki felfogás. Helyes aranyos nő, de ez engem zavar.

Pocsék érzés, hogy régóta keresem a megfelelő barátnőt erre egy ilyen hülyeség miatt keljen szakítanom vele. Két hónap ismerkedés után evvel szembesülni az ágyban. :-(


A képen nem pasi látható, nézd meg a többit is ha nem hiszed el!

[link]

2019. okt. 11. 14:31
 17/23 A kérdező kommentje:

15-ös!

Ha mégis lenne partnered, mit tennél, mit szoktál tenni? Szőrtelenítenél vagy te is elvárnád, hogy ezt fogadja el a férfi?

2019. okt. 11. 14:33
 18/23 anonim ***** válasza:
15.vagyok. Ez nagyban függ a sráctól is.Én mindenre nyitott vagyok.
2019. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

15-ös! Ott a pont! :-)

Sajnos az említett nő nem ilyen rugalmas felfogású. :-(

2019. okt. 11. 14:38
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok. Én meg pont egy srác miatt hagytam meg annó,mert neki ez tetszett. Nem vagyunk egyformák :)
2019. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!