Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok ti voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok ti voltatok már swinger kluban?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Milyen volt?

2019. okt. 11. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan 25 éves lányt aki a 40+-os férjével szokott járni

Sőt amikor be került kórházba mert majdnem korán szült amíg bent volt a férje 20 nővel csalta meg mindent felkereste és kb a legjobb barátnők lettek... szóval nagyon beteg a csaj....


Engem annyira nem vonz swinger de lehet egy 10 év múlva másképp gondolom ..most meg óvódom tőle


N

2019. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óckodom
2019. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jdfGabrella ***** válasza:
50%
Még nem.
2019. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

habár pasi vagyok, de a legfiatalabb lány, akivel találkoztam egy nagyon, de nagyon szexi 18 éves volt, aki a 33 éves pasijával jött. Nagyon... aktív (ennél jobb jelzőt nem találok) szexuális életet éltek és őszintén, élmény volt nézni őket.

Én teljesen ledöbbentem, mikor kiderült, hogy a csaj ilyen fiatal, azt hittem olyan 25 lehet.


Amúgy van néhány fiatal lány, de szinte mindig az idősebb párjuk az aki hozza őket

2019. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!