Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van "szexhiányom" ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van "szexhiányom" ha szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Úgyérzem minden este hogy vágyok arra hogy vkivel szexeljek, kívánom az aktust reggel is így ébredek hogy de jó lenne ha vki kielégítene.

Nem voltam még senkivel csak petting volt, akkor hogy?

Lány vagyok elmúltam 18 és nem kérek olyan privit hogy ők majd kielégítenek, nem ugrok rá

Köszi



2019. okt. 11. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy még szűz vagy, a fantáziád és a hormonjaid dolgoznak. Ennyi idősen teljesen normális, hogy kívánod a szexet. Keress egy alkalmas pasit és élvezd a dolgokat. Sok sikert! :D
2019. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok. Pont.
2019. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi én is pont így vagyok ezzel. 18/L
2019. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig ha megismernétek, akkor elmúlna a vágy! Vagy inkább még jobban fokozódna!?
2019. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg nincs pasi használj segédeszközt vagy csak simán masztizz az ujjaid segítségével. Legalább jobban megismered a testedet és tudni fogod hogy a legjobb neked.
2019. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egészséges fiatal nőként teljesen természetes, hogy kivánod a szexet!
2019. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Azért van szexhiányod,mert a szervezeted normálisan működik,beindultak bizonyos hormonok.

Ha a petting során orgazmusod is volt,ami kellemesen esett,akkor meg pláne akarod újra.

Maszturbálj,bár az nem az igazi,nem pótolja a férfi test érintését érzését,illetve ha a csiklódat ingerled,mint általában a többi lány könnyen megeshet,hogy megszokás miatt később nem sikerül a vaginális orgazmus.Inkább,használj valami farokhoz hasonlító vékony tárgyat.De a legjobb,ha keresel egy szextársat,aki figyel a te igényeidre is.Tisztázd vele,hogy csak vágyenyhítésre kell,mellette keresed azt akibe szerelmes lehetsz.Messze laksz Székesfehérvártól?

Szép napot,szia.

2019. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért hiányzik, mert nem kapsz belőle.

Szerintem ebben semmi furcsa nincs.

2019. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a szüzesség elvesztése a feltétele a szexhiánynak. Ha az lenne, tényleg ki lehetne bírni az esküvőig nélküle. De szerencsére nem kell. :)
2019. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!