Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Allitolag egyik milliardos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allitolag egyik milliardos csaladbol szarmazo, top egyetemen tanulo lanyismerosom luxusprostitualtkent dolgozik. Lehet ennek alapja?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom elhinni, hogy akinek ilyen a csaladi hattere, miert vag bele ilyenbe. Az egyik ismerosomtol hallottam, hogy megtalaltak egy oldalon es csillagaszati osszeg nala egy ora, de sztem ez hihetetlen.
2019. okt. 11. 23:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nen lehet h szereti a szexet és csak a kellemest hasznossal? Valoszinuleg nem fekszik le akarkivel és siman elhajta a pasit ha úgy néz ki mint egy mezei görény


N

2019. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!