Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek bejönnek a szeplős lányok?

Figyelt kérdés
Én eléggé szeplős vagyok, hozzá fehér bőröm és vörös hajam van, illetve zöld szemem. Nagyon sokan mondják hogy a szeplő különlegessé teszi az arcomat, illetve van olyan divatfotós ismerősöm is, aki szerint tipikus karakteres modell arcom van. Ezzel nem dicsekedni akarok, de a lényeg hogy sokan mondják hogy jól áll meg ilyesmi. Viszont szerintem a pasik nagyrészének nem jön be. Tehát van aki konkrétan megőrül tőle, ez a kisebb rész, valaki pedig egyáltalán nem találja vonzónak. Illetve nem csak az arcom, hanem a vállam, dekoltázsom, combom belseje is szeplős.
2019. okt. 12. 08:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Nekem szeplősség ellenére jöhet be valaki, de azért, mert szeplős biztos nem.

Annak ellenére, hogy a barátnőm is természetes vörös, de nem szeplős, magát a vörös hajat sem szeretem. Az r1b1 mc1r génes ember, ha tetszik, ha nem nos... nem a legéletképesebbek. Annyi előnytelen genetikai tulajdonságot amivel rendelkeznek ösztönösen nem könnyű előnyösnek érezni. Az pedig, hogy a vörös hajúak tüzesebbek, annyiban nyilvánul meg, hogy hisztisebbek, de ez az idegrendszeri sajátosságukból és a fizikai dolgokkal szembeni alacsony toleranciájukból fakad.

Persze ezt senki nem akarja hallani, meg nyilván szerepelni és tetszelegni akaró fiúcskák itt majd esetlenkednek majd erre reflektálva, de a genetika bizony makacs dolog és egy ilyen szélsőséges recesszív l, ami fenotípusosan így kijön, bizony ez elméleti sok keveredés ellenére is sokat mutat.

Régebben persze egyértelműen előnytelennek tartották a szeplősséget, maga a kifejezés, hogy szeplőtlen, vagyis folttalan, tiszta is összefügg ezzel. A szeplős emberekhez való gyakori hozzáállás pedig tapasztalatból jöttek. A legbeltenyészetteb és halmozott hibákkal rendelkező haplogroupba tartozók sajátja ez és ebből jövő problémákat tapasztalat útján bizony értelmezték.

Persze itt jön be az, hogy az ilyen megfigyelések, "bölcsességek" mennyire jók voltak és milyen "gáz" a modern ember, de ha ilyen dologba ütközik, akkor mindenki, mondja, hogy mert sötét gyökerek voltak az elmúlt korok emberei:D a következetesség ugye

2019. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen! Ha alapvetően tetszik a lány, akkor a szeplők csak még különlegesebbé teszik a számomra!
2019. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Belefér.
2019. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten szép.
2019. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szeplő & vörös haj kombó kifejezetten szexi.
2019. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!