Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit szóltok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szóltok ha a fiú nem kertel és egyből rákérdez a szexre?

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
En se kertelnek es megmondanam hogy keressen erre mast.
2019. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ hol.

Élőben nem ezzel kel nyitni.

De ha itt valaki csak így egyből a lényegre térve rámírna, az még valamelyest elfogadható. Valamelyest...

2019. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Igent vagy nemet
2019. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Prűdnek és gyávának lenni is divat manapság? Bárcsak jönne le az égből a bűntetés...Aki megse érdemel senkit ugorjon a francba.
2019. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha bejön, akkor igent mondok, ha nem, akkor meg lerázom
2019. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Pofátlannak tartom . Egyreszt , mert ha igent mondok , utana azt hiszi , massal is ilyen könnyen megyek el , masreszt miert kene elmenjek vele , mit tett ö azert , hogy elnyerje a bizalmam ? Ki ö ?

Egy nagy senki

2019. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ferfi ezzel erezteti , hogy semmi másra nem tart erdemesnek , tehat leértékel és 100% hogy van állandó baratnöje , maskepp nem ilyen stilusban társalogna, hanem törekedne többre
2019. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem értek egyet az előttem szólókkal.

Szerintem ez így lenne ésszerű és helyes.

Tök gusztustalannak tartom amikor mindenféle hülye kerteléssel jönnek meg próbálnak hülyének nézni.

2019. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

# 2-es vagyok


Mielőtt még több privátot kapnék... A ,,valamelyest'' úgy értem, hogy nem mindegy hogy kérdez rá a szexre.


Ha azzal kezd, hogy mikor dugunk, vagy hogy mit s hogy csinálna velem akkor azzal mehetne a francba is...


De ha pl az első üzenetében már benne van az, hogy én hogy szeretném, hogy szoktam, mik a vágyaim, mit tudnák nyújtani neki (s mindezt valahogy kultúráltan is), akkor az még ok.

2019. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan rossz szemmel nézhetnek ez miatt, de szerintem ha normális a pasi, akkor én és ő is kiélhetjük a vágyainkat.
2019. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!