Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire normális ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális ha egy fiúval már többször randiztam de még nem akart szexet?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 17:27
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:

1, vagy aszexuàlis

2, vagy többet akar (he-he),

3, kikurt ronda vagy,

4, az univerzum azt üzente, hogy ma ne dugjon meg.

2019. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy akart, max. nem éreztette.
2019. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha meg egyből szexet akarunk, az a gond. Veletek se könnyű. Én is várnék vele amúgy. De ezek szerint ez is baj.
2019. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy előbb szeretne érzelmileg közelebb kerülni hozzád? Fiúban is van ám ilyen!
2019. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha csók volt, akkor csak lassan halad. Ha az sem, akkor ez nem randi volt, csak barátkozik.
2019. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a múlt században ez még nagyon rendben volt,de ebben a rohanó világban már kérdések merülnek fel róla. lehet hogy csak romantikus alkat és veled komolyan gondolja, éppen ezért nem akarja elszúrni,így lépésben halad. ha Te esetleg tennél rá utalást,talán abból sokkal több derülne ki mint hogy itt kérdezed ... lehet hogy csak szűz a srác,viszont akkor lehet neked kellene irányítani(feltéve ha te már nem vagy szűz)
2019. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda sőt szép vagyok

Ha 2 hónap alatt nem csinált semmit lehet csak szórakozik

2019. okt. 13. 17:46
 8/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Randi alatt én se akarnék, csak kapcsolatban.

Hát, vagy szórakozik... vagy tényleg komolyat akar. :)

2019. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Gyáva, homár, impotens vagy nem tetszel neki. De ha igényled miért nem mondod neki?
2019. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja elsietni :)
2019. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!