Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nagyon kihívó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon kihívó fehérnemű iskolába? Kép lent

Figyelt kérdés

Szóval én nagyon szeretem a különlegesebb fehérneműket, csak valahogy sosem tudok "ráérezni" hogy mi lenne/nem lenne sok suliba. Itt elsősorban a tesiórák előtti átöltözésre gondolok, illetve ha suli után van edzésem, és ott is átöltözök. Az osztályban a csajok 90%-a egyszínű, csipkementemes/kevés csipkéjű fehérneműt szokott hordani, szóval nem akarom hogy annyira kitűnjek. Eddig is hordtam ilyen fehérneműket, csak most kicsit jobban átlátszik ezen a bimbó. Igazából nem ez lenne a baj, mert már nagyon sokan láttuk egymást meztelenül, csak nem lenne nagyon kihívó ha ilyet vennék fel?

Kb ilyenre gondoltam:

[link]


2019. okt. 14. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos az én sulimban a csajok nem ilyen fehérneműket hordtak:)
2019. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy mit gondolnak? En is mindig a szexibb fehernemuket választottam inkabb.
2019. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Öltözőben max lányok vannak akkor nem mindegy ?

Én volt h fűzőt és nyitott francia bugyit vettem fel egy lány se szolt semmit

Pasik még úgy sem láttak

2019. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sok, de ha te így érzed jól magad, akkor hajrá. De valószínűleg az osztálytársaid az öltözőben ribinek fognak nézni. Abból merek következtetni erre, hogy milyenek a fiatalok.
2019. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyenre gondoltam,pont jó szerintem! 😝

A viccet félretéve kicsit sok,de ha nem érdekel mit gondolnak akkor hord nyugodtan.39F

2019. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek eléggé szexy (s nem is túl olcsó) fehérnemű, biztos, hogy tornaórán ezt akarod viselni? :o

Egyébként senkinek semmi köze hozzá, bár a legbiztosabb ha elviszed magaddal és csak randi előtt öltözöl gyorsan át.

2019. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Ezeket a fehérneműket a hölgyek azért veszik fel hogy csábítanak. Legalábbis eddig így tudtam. Te meg még suliba jársz és (bár erről nem írtál) de nem a fiúk miatt viselnéd.

Valóban elég furcsa sőt fel is tűnne pl. vékonyabb anyagú ruha alatt. Vagy ha kilógna innen-onnan. De ha ettől érzed magadat nőnek áldássék.

2019. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Max. viccelődnek azzal, hogy "Látjuk kellemes lesz a délutánod!", ha megkérdezed miért, "Mert dugáshoz öltöztél!".
2019. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 StevenUp ***** válasza:
85%
Ez dugós ruci...
2019. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Műszálas, ezért nekem simán az igénytelenség benyomását kelti. Meg pinaszagot. A "normális" darabok számomra sokkal szexisebbek. Viszont legalább nem szivacsos melltartó :P

30F

2019. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!