Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, te engednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, te engednétek a pasitok kérésének?

Figyelt kérdés

Szóval a kapcsolatunk elég messzire nyúlik vissza, szeretjük egymást de megbeszéltük hogy a vágyainkat kiéljük még ha az fura is a másiknak, így együtt tudtunk maradni már 10 éve. Most a barátom azt kéri tőlem hogy szervezzem be a barátnőmet egy hármasba aki tetszik neki. Van még tovább is de az már túl sok ide.

Amúgy fordított helyzet már volt, és ő belement, de az idegennel volt.

N 31


2019. okt. 15. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehetőség szerint barátnő helyett idegen csajt szervezzetek.
2019. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azt szerintem nehezebb, és a barátnőm jön be neki.
2019. okt. 15. 09:05
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Te ismered a barátnődet,hogy vannak e ilyen vágyai,illetve magadat ,hogy izgatna e a dolog..ha a kettö közül valamelyikre nem a válasz,akkor ezt hagyjátok ki.
2019. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
3asban benne vagyok lánnyal de azért nem a barátnőmmel
2019. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy aztán négyszemközt és négylábközt is fognak kavarni, akkor szervezd. Bár az "idegen" harmadikat is fogja kezelgetni a hátad mögött.
2019. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatba soha nem engedtem harmadikat, se fiút, se lányt. Akinek nem vagyok elég, elhúzhat a francba. Ha szingli voltam ritkán mondtam nemet két szép farokra, de még szép puncira se! ;)

32N

2019. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek bele. Szerintem ugymond legalisan akarja megkettyinteni a baratnodet. Es utana a baratnoddel a baratsagotok is ramehet, ha nem jol sulnek el a dolgok. Vigyazz ezzel. :(
2019. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam írni, mint a #7-es, ezt az embert elsősorban nem a hármas izgatja, akkor nem ragaszkodna ennyire a barátnődhöz. Szimplán megtetszett neki és meg akarja dugni, nem zárom ki, hogy megtenné akkor is, ha nemet mondanál. Egyébként meg hülyeség ilyen ígéretet tenni a másiknak, nehogy már azért kelljen belemenned valamibe, amibe nem akarsz, mert a kötelességednek érzed. A kapcsolatotok fog rámenni.
2019. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha ennyire nyitottak vagytok és forditva már megvolt a dolog akkor miért ne. Persze csak ha úgy gondolod hogy a barátnőddel minden marad a régiben. Ha nem akkor magyarázd el neki és vonjatok be mást. Ha annyira ragaszkodik és nem bírja elfogadni akkor ritka egy nagy fasz! másik megoldás megbeszéled vele mit szeretne a pasid és hogy te nem szeretnéd.. aztán megmondod a pasidnak hogy próbáltad de a barátnőd nem megy bele!!!
2019. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatra a három legveszélyesebb személy: az anyós, a titkárnő (kolléganő) és a legjobb barátnő...

Itt nem a 3-as a fő gond, hanem hogy elkezdtek kölcsönösen vonzódni egy külső személlyel.

Ismeritek a 3-as alapszabályát: mindkét félnek egyformán akarnia kell és közösen választják ki a 3. személyt (+játékszabályok előzetes lefektetése és betartása). A helyedben mindenképpen idegent választanék...

2019. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!