Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Férfiak! Eláruljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Férfiak! Eláruljátok milyen technikával nyaltok?

Figyelt kérdés
A párom nem igazan jo benne..és ezért annyira nem is szeretem. Szeretném ha jó lenne, ebben segítenék neki.
2019. okt. 15. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lágyan kezdem, nem a csiklót letámadva. A kis és nagy ajkak között kezdem, megközelítve a csiklót. Aztán a csikó testét nalom végig, majd kikerűlve a hugycsőnél és a hüvelybementnél folytatom. Majd fel és nyelvel lágyan körözve a csiklón. Aztán mintha csókolóznék a csikóval, keményebben is megdolgozom nyelvel, szopogatom, szívom. Ekkor már előbb egy, aztán két ujjal simogatom a hüvelyt, felfordított tenyérrel, hívogató mozdulatokat téve az ujjaimmal masszírozom a csiklót belülről, miközben a nyelvem és ajkaim nem pihennek. Ha érzem, hogy kezd a csikló eltűnni a nyelvem alól, fokozom a masszázs erősségt belül és nyelvel is a nyomást, míg el nem megy a lány. Sok sikert. :)
2019. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Gpontot kell megkeresnie, ebben neked kell segitened, en mikor kezdtem kertem a paromtol, hogy mondja hol jo hol nem annyira es hol van az a pont, ahol maradnom kell. Nalam vegigbeszelte ameg nyaltam, aztan tudtam mit kell, mindenki maskepp csinalja, maskepp szereti.
2019. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már volt hogy említettem neki. De rosszul esett neki úgy láttam. Ezért nem forszirozom
2019. okt. 15. 09:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Én kanállal eszem a puncit
2019. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ami a legfontosabb, az az elő-előjáték. Amire ott vagy, hogy pucéron fekszetek és egy punci van előtted, addigra már heves izzásnak kell lennie a két fél között. Sokkal könnyebben megy ha már 60-ról kezdesz és nem nulláról próbálkozol feltornászni
2019. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#3 Kedves Kérdező. Tehát nem forszírozod, nehogy rosszúl essen neki. Akkor hogyan akarod a fent említett technikai fogásokat a tudtára adni?
2019. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az izgulással nincs baj. Mire agyba kerulunk mar reg nedves vagyok.
2019. okt. 15. 10:20
 8/13 A kérdező kommentje:
6# nem tudom. Akkor rosszul esett neki. Teszek egy új próbát.
2019. okt. 15. 10:22
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 Hajrá. Az első hozzászólásomban leírtam egy általános technikát, remélem át fogod tudni élni vele. :)
2019. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 15. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!