Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok nők akiknek a párja nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok nők akiknek a párja nem annyira jól felszerelt, vágynak nagyobbra?

Figyelt kérdés
Vagy ha ügyes a pasi akkor nem hiányzik hogy kitöltsön, kitágítson szex közben? Vannak ilyen gondolataitok, hogy úgy kipróbálnátok egy nagy szerszámot?
2019. okt. 15. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint vágyok. Nem tudom mások hogy érzik.
2019. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagyok óriás, csak 17 cm, de még nekem is mondták nők viszonylag sokan, hogy ez is mennyivel jobb számukra, mint 14-15 cm. Pont jó vagyok belé, kitöltöm őt belülről, ezeket többször is hallottam már.


És ne csak a fizikai élvezetre gondoljatok! Tudjuk, hogy 14 centivel is lehet orgazmust okozni. De ez a nagy farok dolog valamennyire ugyanaz, mint a férfiaknál a nagy mell. Tudtok épeszű érvet mondani, hogy a férfiak 90%-a minden mást változatlanul hagyva miért választaná ugyanazt a nőt inkább nagy mellekkel, mint kis mellekkel? Nem. Na ugyanez van a nőknél a farokmérettel is. Akkor is mondták már, hogy milyen jó a nagyobb, amikor a kezükben/szájukban volt. Ugyanaz, mint a férfiaknak a mellméret. Valahogy a tudat jó érzés nekik, hogy nagyobb van a párjuknak.

2019. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Én 18as vagyok és sokszor hittem azt hogy 20nak kéne lennem legalább hogy nagynak számítsak. De a partnereim visszajelzése alapján ez már a nagy kategória. Ami igaz, hogy aránytalanul vastag vagyok ami nagyobb élvezetet nyújt mint egy vékony de hosszabb
2019. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

No vagyok

De siman megelegszem a max 16cmel...

Ha nagyobb akkor nekem mar faj.

Es a tul vastag sem kellemes mert feszit es faj

Szoval nalam valook a tul magy farok

2019. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Ne akarj 20 centis lenni mert az meg túl nagy! Nekem ekkora van de eddig még 1 lánnyal voltam akinek nem jelentett gondot!


26F

2019. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

5.


Kamu!:D


Nekem is 20+ van, mégis meg tudom oldani :)

Egész egyszerűen nem tolod be teljesen.

Innen látszik, hogy kamu vagy.

2019. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon okos vagy Te 6-os, sőt, egy észlény vagy!!
2019. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez teljesen egyén függő..nekem pl normál méretem van de kő kemény vér farok...és több partnerem is mondta hogy sokkal jobb mintha nagyobb de puhább lenne..
2019. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
A nők a férfire vágynak, nem a nettó péniszére. Aki "nagyobbra" vágyik az a partnerére nem vágyik.
2019. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak magát a behatolás részét nézem akkor valóban jobb a magyobb elismerem de ha a pasi kedves és figyelmes illetve jó az elő játékban és az oralban akkor ezek nekem tobbet érnek minnt egy nagyobb pénisz
2019. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!