Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogyan maszturbalto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan maszturbaltok? Nem tudok orgazmust elérni és jó lenne pár otlet

Figyelt kérdés
Lehetőleg tényleg lányok válaszoljanak
2019. okt. 15. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Vizsugárral spricceled a csiklodat
2019. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy fele keppen tudok elmenni, de az fura és másik nem így csináljak... szóval máshogy szeretném
2019. okt. 15. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Léghullámos csikló izgatóval

1 perc és orgazmusom van tőle

Még jó még a távirányítós punci pumpa azzal is nagyot lehet élvezni

N

2019. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltad a módját, hogy egyféleképpen eljuss a csúcsra, akkor miért keresel még másik 5-féle módszert? :o
2019. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Womanizer Pro-t. (én ugyan pasi vagyok, de több lánytól is hallottam már, hogy fél-egy perc és orgazmusuk lett)

Amúgy hány éves vagy és mióta van ez a problémád?

2019. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretném, ha nem így csinálnám mert szex közben nem tudom úgy osszeszoritani a lábam így nagyon gorcsolnom kell hogy el tudjak menni. És ez azért vab mert ezt az egy technikát szokta meg a szervezetem
2019. okt. 16. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!