Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, párotok szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, párotok szeretkezés közben hogyan szoktott "indítani" (majd később esetleg mivel/hogyan vesz rá) olyan dolgokra, mint a popó izgatás, vagy netalán popsiszex?

Figyelt kérdés
Nem harapok azért, ha egy mondattól bővebben írják le hölgyeim a válaszokat. :)

2019. okt. 16. 03:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmire se rá vennie ,bele vinnie

Csak simán el kezd ott is izgatni végül egy kis patikai vazelin és szépen óvatosan be teszi popsiba És Nem állat módjára el kezd mozogni

N

2019. okt. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem kell semmire sem rávennie.

Ha elmondja h szeretné megd*gni a popsimat akkor szivesen benne vagyok

2019. okt. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 orton ***** válasza:
62%

Milyen meglepő, hogy az ilyen nők nem azt mesélik, hogy a "hosszas beszélgetés az análról/könyörgés/meggyőzés" teszi őket nedvessé :D Ki hitte volna. Lesokkolva.


Legyetek már férfiak srácok.

2019. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hármas: mit értesz ez alatt pontosan?
2019. okt. 16. 12:27
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

ha meg tudod értetni vele, hogy neked valami miért nagyon fontos és gerjesztő, akkor általában belemegy a dolgokba. Ha nem is rögtön, de vannak jobb napjai amikor nyitottabb.

Azzal elronthatod, ha könyörögsz, vesztegetsz, alázol vagy túlságosan erőlteted.

2019. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Semmilyen módon nem tudna rávenni erre.
2019. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondja hogy a fenekembe akarja tenni vagy ráutaló magatartast tanusít. De mar mondania sem kell. Minden sex része. Sőtt, van hogy csak a fenekem dugja. 23L
2019. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
#7 Gratulálok, remélem, akkoris ilyen büszke leszel erre, ha 35 évesen pelenkát hordasz majd a székletvisszatartási gondjaid miatt. ;)
2019. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Űber okos. Büszke vagyok rá, hogy az izom és edzhető, rugalmas. 14 éves korom óta csinálom es azóta csak jobb lett.
2019. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 KaRonyka ***** válasza:
100%
Kedves 7#...én 35 vagyok és nem kell a pelus 😶🙄😀
2019. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!