Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél (szexelnél) mozgássé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél (szexelnél) mozgássérülttel?

Figyelt kérdés
38 évesen hónapokig viszonyom volt egy 42 éves asszonnyal.Bal oldala volt bénult,járni csak járógéppel tudott.Az ágyban viszont egy igazi ördög,ott nem volt sánta:),fantasztikus volt vele a szex.
2019. okt. 16. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Bas.zki! Add meg a számát priviben!!!
2019. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az erotika meg a mozgássérültség nem jön össze. Volt pasim akinek eltört a lába és a karja is egyszerre izgató volt hogy ideiglenesen "magatehetlen". De a tartós mozgássérültség nem túl erotikus.
2019. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Én igen!

Attól még lehet szimpatikus és jó vele a szex.

Nem ezen múlik szerintem akkor sem ha végtaghiányos.

Én személyszerint felelőséggel nem tudnék tartozni érte, az az komoly kapcsolatra képtelen lennék vele (nem a hiányosság/fogyaték miatt, hanem a berendezkedettéletem miatt.

De szeretkezni simán!

2019. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Voltam deréktól lefelé béna lánnyal. Évekig tartott a dolog, igazából nagyon élveztem minden percét.

Mivel ő nem tudta élvezni a szexet, úgy volt vele, más élvezze, amit ő csinál. Közben a legjobb barátok is lettünk. 30/f

2019. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Attól hogy valaki mozgássérült, vagy valamilyen fogyatékkal él még ugyanúgy ember, ugyanúgy vannak vágyai, a társkapcsolatokra sőt a szexre is.
2019. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es: Engem baromira zavarna, hogy Ő nem tudja élvezni.
2019. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-6-os: hogyne tudná élvezni! Legfeljebb nem ott, nem úgy, mint más nő!
2019. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Járnék, akár még egy enyhén szellemi fogyatékossal is.

Egyszer, pár éve facen meg is tetszett egy szellemileg enyhén retardált lány, mert olyan különleges szemei voltak. Egy haverom világosított fel, hogy valószínűleg fogyatékos a lány. Később kiderült, hogy valóban az is.

2019. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!