Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri a Puncs.hu-ra felregisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a Puncs.hu-ra felregisztrálni? Milyen a pasi felhozatal?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Kulturáltabbak

Nem az az alja szia dugunk ennyit asok stílusú gyökerek

2019. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia, en fenn vagyok. Mivel csak ugy tudunk irni a sugarbabyknek, hogy fizetunk kb havi 13-15kt, ezert akiktol kapsz levelet nagy esellyel tamogatni is tudnak majd. Kevesebb a magt gazdagnak hazudo csoro gyoker.


F/sugardaddy

2019. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mikeXxX ***** válasza:
35%
2# De azt kihagytad hogy viszont cserébe sok a nyomi gyökér aki még szexre sem talál senkit se 😂😂😂.
2019. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Na látod, kevesebb a magát gazdagnak hazudó csóró gyökér, viszont többen vannak azok, akiket a pénzünk nélkül a kutya sem hugyozna oldalba :) Hajrá!
2019. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazából nem új ez a sugarbaby dolog, mert még nem Magyarországon laktam addig is fel voltam regisztrálva egy ilyen oldalra, csak hogy most itthon vagyok egy ideig, addig megpróbálkoznék a Puncs.hu-val is. Az ezelőtti oldalon elég jó tapasztalataim voltak, mind a pasik kinézetét, mind személyiségét illetően, szóval remélem ez a Puncson is megmarad:D
2019. okt. 16. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Azt próbáltad már, hogy saját erőből keress pénzt? Szellemi munka, fizikai munka? Vagy ezek a fogalmak ismeretlenek? A férfinak születtél volna, mit lépnél, "sugarbaby"?
2019. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, dolgozok is, és nem konkrétan a "kézzel fogható pénzért" csinálom. Inkább az utazásokat preferálom, amire ugye nagyon nehezen keresne meg az egyetemista 100 x ezret. Az előző tapasztalatokból kiindulva:van egy magányos pasi, aki elég sokat dolgozik, nagyon sok pénze van, nincs barátnője, de nem is akar. És nem azért mert olyan ronda hogy nem kaphatna(sőt, szerintem ez a pasi nagyon is helyes volt) hanem egyszerűen nem akar mindig vele foglalkozni, nem szeret elköteleződve lenni. Viszont neki is szükség van néha társaságra. Jelen esetben a pasi szeretett utazni, de nem mindig egyedül. Itt jöttem én a képbe. Szintén szeretek utazni, kikapcsolódni, de amellett hogy dolgozok, így is nehezen jövök ki az egyetemen, és még álmodni sem mernék arról hogy nyaraljak valahol. A pasival külsőre és belsőre is szimpatizáltunk, és már egy kávézás során kiderült hogy jól kijönnénk. Szexelni szeretek, szóval ha bejön a pasi szívesen csinálom. Nem gondolom hogy emiatt "rossz" lennék, nemcsak én csinálom ezt, hanem az egyetemisták nagyrésze. Ha ribizli vagyok akkor az vagyok, ezt nem szívom mellre.
2019. okt. 16. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Utazni unalmas egy helyben ülni akár órákon át, mire elérjük a célt. Jó lenne egyik pillanatról a másikra a kiválasztott helyen lenni, az úgy jó lenne.
2019. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Sokat nem érdemes várni a puncstól sem, de ezzel az erővel már inkább a rosszlányok. Ott több lóvéd lesz. Ennyi.
2020. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!