Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok gyorsabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok gyorsabban elélvezni?

Figyelt kérdés

Masztinal is kell minimum 50 perc mire sikerül, szexnél sok esetben nem sikerül. Szopásnal vagy ha a lány veri még soha.

Atlagos mérettel rendelkezem, a barátnőm szerint nagyon jó a szex.

De legtöbb esetben abba hagyjuk mert neki már elég.


2019. okt. 16. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, én meg 3 perc alatt elsülök...
2019. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyéni adottság ki mennyi idő alatt élvez el - bár tanulható, fejleszthető pro és kontra is. Örülj neki ha kitart ennyi ideig, nagyobb gond lenne ha 5 perc alatt elsülnél :D
2019. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem elég érzékeny a makkod, vagy túl durva ingerekhez vagy szokva, így egy selymes punci nem ad semmi pluszt.
2019. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok metelt

Es csak ritkan maszturbalok akkor sem durvan. Ha igy tennek fajna. Mindig kis sikositoval csinalom


Amugy nem olyan jo moka ha kielegitetlen maradsz! Csak mert egyszeruen nem megy. 😞

Igy 28 evesen nem jo dolog.

2019. okt. 16. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem érzel amikor huzogatod??
2019. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De termeszetesen erzek. De mint irtam nagyon hosszu ido mire elmegyek. Van h hiaba elvezem nagyon egyszeruen elunom h mar 1 oraja 99% vagyok de keptelen arra h elelvezzem.

Novel ugyan ez a helyzet. Nagyon jo ott van a mindjart erzes de megsem. Akkor se ha gyorsitok akkor se ha durvulok. Elmarad a befejezes.

2019. okt. 18. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!