Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rajtam kívül van itt más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van itt más kiégett srác aki belefáradt a társkeresésbe?

Figyelt kérdés

8 éve próbálkozom de semmi. Egyszerűen ember számba se vesznek. 23 vagyok és teljesen kiégtem emiatt. Igazából már nem is érdekel, tartsatok lúzernek...


de én már azon is elgondolkoztam, hogy elmegyek szerzetesnek.



2019. okt. 17. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok és szűziesebb mint szűz Mária
2019. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog, de nem lehetetlen.


Bár valamit csiszolni kéne ha 8 éve semmi.

Át kellene gondolnod hogy hol hibázol.

Ha megvan akkor nyert ügyed van.

Talán elsőnek ne akarj szerzetes lenni...

2019. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a szerzetesektől erős akaratot és kitartást várnak el. ne menj szerzetesnek. ismerkedj egyszerre több csajjal élőben is és online is. Mert sokan csak beszélgetni, játszadozni, kalandozni akarnak pár napi vagy hétig. ez ha utólag derül ki akkor elment az időd fölöslegesen. DE nem akkor ha többel is ismerkedsz. Ja meg igy kicsi lesz a tét egy nővel szemben. ezért nem fogod izgulni


28f

2019. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Kitalálom.

Olyan csajokra próbáltál rá, akik a kigyúrt, kőgazdag és hobbiként modellkedő férfiakból is válogatnak. Ők meg levegőnek néztek.

A nő MINDIG felfelé választ!

Tehát ha te egy átlagos fickó vagy, akkor az átlagtól kicsit gyengébb nőknél van esélyed.

De az átlag férfi még simán csajozik, szóval gyanítom az átlagot sem ütöd meg. Igy csak a nagyon ronda és/vagy nagyon kövér nők maradnak.

A jó hír, hogy tudod fejleszteni magad és egyre jobb nők közzül válogathatsz majd.

Ne add fel. Változtass.

2019. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok jó tanácsot, különösen az ezeddigi utolsóét!
2019. okt. 17. 10:38
 6/14 anonim ***** válasza:

23 évesen belefáradtál? :D

Nagyon tudlak sajnálni, de tényleg... :>

2019. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lazy Lover ***** válasza:
Jelen ! Idèn 10 csajbòl 10 vissza utasított hagyom a francba az egészet
2019. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha 8 éve próbálkozol és semmi, akkor valamit qrva rosszul csinálsz
2019. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igazából egy ideig én is úgy éreztem mint te. Egy sikertelenebb időszakban (most sincs senkim), de láttam olyant mint én csak épp lányban. És eléggé undorító, szánalmas és nagyon nem akarsz rá hasonlítani ha meglátod-meghallod hogy viselkedik amikor a párkeresésről van szó.

Nyitottnak kell maradni, különben ha kellenél valakinek, akkor is eltaszítod a viselkedéseddel.

2019. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8 éve próbálkozol.. és ha jól sejtem ugyanúgy? hülyeség ugyanazt csinálja újra és újra miközben mindig más eredményt vársz. ahogy az elmúlt 8 évben csajoztál a következő 8 évben sem lesz sikeres. "taktikát" kell váltanod és valószínűleg magadon is változást kell eszközölnöd. próbálkozz máshogy, más kaliberű csajoknál. ha egy szöveggel felsülsz ne süsd el még 5X más és más nőknél. legyél igényes a külsődre, öltözz stílusosan, járj le edzeni. a külső megfog a belső megtart. hiába vagy egy nagyon jófej srác ha a külsőd nem fogja meg a nőket. folyamatosan újíts addig amíg nem érsz el eredményt. néha rámenősnek és pofátlannak kell lenni. írj rá minden egyes lányra aki tetszik neked és látsz benne potenciált. mit veszíthetsz? tinderezzél, egész nap húzogasd a csajokat. lépj ki a komfort zónádból, járj el bulizni keress új társaságot
2019. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!