Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mit csináljak? És miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? És miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hali! 23 éves vagyok van egy Jól kinéző 21 éves csajom. Ma tudtam meg hogy 40 éves kigyúrt, kopasz szomszéd pasas jár hozzá dugni mikor én épp dolgozom.
2019. okt. 17. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kamu? Vagy csak ennyire hulye vagy? :D
2019. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után még a barátnődnek hívod?
2019. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem tudtam hogy a te nőd.
2019. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
valahol kevés vagy neki,részvétem haver! nem mondom hogy az ágyban vagy gyenge,de nagy az esély erre hogy ezért kúr félre! felejtsd el haver,keress mást! próbálj meg a következő kapcsolatodnál arra figyelni hogy kevesebb munka,több vagy igényesebb szex. de lehet hogy a csaj szimplán ri banc aki szeret dugni. fel a fejjel,beszélj vele ha nem akarod elengedni,de lehet újítani kellene...
2019. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tuti kamu
2019. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Lődd le a csávót

a csajt meg jól verdesd szájon

2019. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mantis religiosa ***** válasza:

Dugd meg a pasas nőjét, vagy magát az ürgét, aztán felejtsd el őket egy életre.


Legelőször viszont mindenképp cseréltess zárat, és rakd ki a csaj cuccát, mikor ő dolgozik.


Attól meg, hogy valaki kopasz és kigyúrt, nem biztos, hogy erősebb nálad. Főleg ha egy kiadós menet után kapod el!

2019. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy kopasz, kigyúrt-e vagy sem - s az is hogy miért csinálja. Keféljen vele ha annyira akar, te meg dobd a csajt. Ha mégis együtt akarsz vele maradni akkor megvan a válasz miért csinálja: mert nincsenek a helyén a tökeid.
2019. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akarmilyen kigyurt a vasvilla atszalad rajta ocskos.

Amugy ha nem is mesz bele egy okolharcba, egy felforrositott serpenyovel orrbavaghatnad a palit. A csajt meg tedd ki, es jelold meg facen is, had lassa az anyja is milyen szutyok qrvat nevelt.

2019. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ekkora agyhalottat...:D

Szerintem dugasd meg magad te is a szomszéddal, hátha kiderül, hogy neked is bejön.

2019. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!