Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Derékfájás mellett szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derékfájás mellett szex?

Figyelt kérdés

Gondolom nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen problémái vannak. Sajna nekem gerincferdülésből adódik, orvosok szerint ezzel nem lehet semmi kezdeni. Hogy szexeltek ti, akiknek hasonló problémája van?


Ha nem erőltetem meg, akkor gyógyszerrel elvagyok, de egyébként meg nagyon hamar megfájdul és szexnél nehéz rá vigyázni, főleg, hogy én vagyok a férfi.


2019. okt. 18. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Es ha a lany van felul?
2019. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan pózt ami nem terheli - de ahogy fent is írták a legkíméletesebb a lovaglás, esetleg a kutya-póz mivel ott nem kell tartanod Core-izmokkal magadat.
2019. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, de ez hosszú-távon nem működik, ez így nem egészséges szexuális élet. Nem állhat az egész 2 pózból, meg hogy én nem csinálhatok semmit. Egy csomó ember küzd derékfájással legjobb tudomásom szerint, az is megalkudott és kész?
2019. okt. 18. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan durva a ferdules, szerintem mindenkepp meg kellene probalnod korrigalni a ferdulest, es erositeni a melyhatizmokat, nem csak a szex miatt. Amugy aterzem a problemad, en is le vagyok pukkanva, de nem szabad feladni.
2019. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Én általában elotte 1órával bedobok egy cataflam ot plusz ha tudom hogy nagy sex lesz dobok mellé egy fél sildenafilt.

2019. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!