Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Pestre járok suliba (végzős vagyok es 34en vagyunk az osztályba) itt már mindenki elvesztette a szüzességét csak én nem. Nem szégyellem, de mikor rákérdezfek ösztönből tagadtam h szűz lennék. Végülis mindenki azt hiszi h már egy rakat csávóval mindenfélét kipróbáltam mert eléggé nem nézek ki prűdnek. Sőt. Az viszont már szúrja az oldalukat h miért nem mesélek rola. Semmit nem mondtam. Elkezdtek kombinálni és egyre feszültebb vagyok. Barinőm se tudja az igazat. Már nem táncolhatk vissza... Nem tudom mit tegyek :(

2019. okt. 18. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Az lenne a szégyen, ha fűvel-fával szexelnél.
2019. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenki ezt hiszi es meg kerdezoskodnek is miert nem mondod meg hogy ez nem igy van?
2019. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 már kêső. Még hazugnak is tartanának vagy nem hinnék el h szűz vagyok. Vagy jönnének azok a tipikus megdöbbent arcok amiktol agyfa*zt kapok. Már nem mondhatom az ellenkezőjét :(
2019. okt. 18. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

1. Mondd el az igazat.

2. Szexelj, és lesz sztorid :D.

2019. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább légy büszke magadra.

Válaszold azt, hogy a szexuális élet magánügy

2019. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha ők is hazudnak és mindenki szűz?
2019. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá! Azt kell mondani volt pár szexkapcsolatod, de semmi komoly.
2019. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad valakivel.
2019. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha már elhintetted ,tartsd is magad a sztorihoz. mondd azt hogy fiatal vagy és nem tervezel hosszútávra senkivel,és csak lazán veszed a dolgokat. gondolom van srác a közeledben aki teszi a szépet,ha nincs akkor ismerkedj. a szexuális életed témázgatását egy határozott szöveggel állítsd le,nem tartozik a nagyközönség felé. mellesleg ne foglalkozz azzal ki mit mond,vedd lazára a témát,és jöjj össze valakivel már ha van-lesz-rá alkalom
2019. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bolhából elefántot. Eskü...
2019. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!