Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olcsó nőnek tűnök emiatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó nőnek tűnök emiatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 27 éves nő vagyok. Van párom 2 éve. Egy értékesítő vállalatnál dolgozom, és el kellett mennünk tréningre egy másik városba, ott alvósra. A főnök is jött, egymás melletti szobánk volt. Egyszer csak átkopogtak hozzám, már feküdtem. Ő volt az ajtóban, bejött és azt mondta, hogy nem akar tiszteletlen lenni, meg tud a páromról, de szeretetre vágyik. Leültünk az ágyra és hosszan beszélgettünk. Aztán oldalra fordultam és így lefeküdtem, erre ő odafeküdt mögém. Elkezdte a nyakam puszilgatni, meg jött a tapizás is, de mikor oda ért a keze, megállítottam. Végül így aludtunk éjszaka, hogy ott aludt velem. Semmi nem történt, de rettenetesen össze vagyok uavarodva. Ez megcsalásnak szamit?
2019. okt. 18. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párod, neki ez megcsalásnak számít-e?
2019. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem merek erről beszélni..őszintén, én nagyon rosszul érzem magam..én megcsalásnak érzem, hisz pont úgy feküdtem vele, mint párommal szoktam, és még élveztem is a csókjait...
2019. okt. 18. 19:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az.
2019. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést: A párod került volna helyetted ebbe a szituációba, megcsalásnak éreznéd?
2019. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó nő nem vagy csak félrelépő... te is tudod, hogy megcsalás. Egyszerűen nemet kellett volna mondanod és kész. Az, hogy a kezét megállítottad csak a saját lelkiismereted akartad nyugtatgatni.

Összezavarodva össze is lehetsz, kavarognak a fejedben a gondolatok, érzések - de ennek már korábban kellett volna történnie... s gondold át, hogy minden rendben van-e "otthon". Ha nem akkor vagy megjavítjátok és hallgatsz az esetről örökre, vagy leszel olyan jó a párodhoz hogy elengeded.

2019. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretetre vágyik...

Nem tudtad hogy ez a legolcsóbb kamuduma? Tuti nem történt semmi? Legyél kicsit reálisabb. Felnőtt férfi éjjel egy nőnél kopog akinél nincs senki a párja meg messze van mindkettőnek. Ennyire nem lehetsz naiv buta lány.

És hogy válaszoljak!

Nem, nem vagy olcsó. Csupán túlárazott.

Gondolkozz ezen. Ha rossz a kapcsolatod tedd oda magadat. Vagy válts melót.

2019. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ez egy apró kis botlás amit felnagyít hogy titok veszi körülés benne van a lehetősége annak hogy a főnököd alád vág... ez csak idő kérdése. a pillanatnyi gyengeségednek-nevezzük így- hála ez bármikor megtörténhet mert engedted. hiába tagadod úgyis meg fog történni. vajon hogy nézel a pasid szemébe mindezek után? nem érdekel,csak szinte magam előtt látom ahogy jópofizol vele s a marhája még azt sem tudja hogy majdnem szarvakat aggattál rá! talán nem is szereted a párodat,talán az újdonság hatása ami engedte hogy a fickót magadra engedd(majdnem) talán erősebb szót használnék mint az olcsó,már ha velem tetted volna meg ugyanezt... engem baromira zavarna ha a csajom....á bele se merek gondolni. és igen,nálam ez már megcsalásnak számít! nem pusztán csak az a tény hogy mögéd feküdt,simogatott,csókolt,hanem az is hogy érzelmileg hatással van rád. talán ez jobban zavarna a történetben.
2019. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a behatolás a megcsalás
2019. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérj extra juttatást, fizetésemelést! 😉
2019. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,

eddig hittünk Neked, de most már igazat is mondhatnál. Ugyanis - aligha van férfi, aki ha bejön a szobádba, melléd ül az ágyadra, te oldalra dőlsz, ő melléd fekszik, csókolgatja a nyakad és nincs tovább!!! (Nem írtad, hogy próbálkozott és Te ellenkeztél). "Hiszi a piszi, aki ezt elhiszi, az ördög elviszi" - gyerekkori mondókánk szerint.

2019. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!