Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Tinder egyéjszakás kalandokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder egyéjszakás kalandokra mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
19/L, nagyon hiányzik a szex, de kapcsolatot egész biztosan nem akarok, és a környezetemben nem nagyon van senki, akivel szexelhetnék (meg van hogy nem merek kezdeményezni, mert nyomi vagyok). Gondoltam, hogy Tinderre kiírnám, hogy nem keresek komoly kapcsolatot, ezt elvileg sokan csinálják, ismerkedem ott, aztán hátha majd valaki. De felmenni valaki lakására, akit akkor látok először, nem tűnik túl biztonságosnak. Ti mit gondoltok erről? Ismertek olyat, akinek bevált? És olyat, aki rosszul járt? Nyilván kockázat mindig van, szóval mindenképp járhatok rosszul, de azért érdekelne, hogy általánosan ez mennyire biztonságos

2019. okt. 19. 12:15
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:

Nem kell kiírni, nyugi. A Tinder kifejezetten erre van.

Azért minimális szűrés kell, hogy ne valami elmebeteg baltásgyilkossal henteregj, de ennyi.

2019. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Tinder? Ahol azzal menozik mindenki hogy megalazzak?:D
2019. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megalázzák?
2019. okt. 19. 12:19
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Alapszabály:Soha ne hagyd hogy egy vadidegen elcsaljon egy számodra ismeretlen helyre!
2019. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
A gyakori is biztonságos. :)
2019. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel én is ugyan így vagyok 18F
2019. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tindereztem sokat és nem kell ilyet kiírni. Erre van a tinder:D szerintem első talin ne menj fel egy idegen emberhez se, először valami nyilvános helyen találkoztatok ahol sok az ember, aztán eldontod legyen e második tali ahol már akar nala is lehettek. Illetve első talin szerintem magadhoz se hivj át senkit ismeretlenül, kitudja ki lop vagy valami xd Nem tudom mennyire érthető, de ha kérdésed van írj nyugodtan:)18L
2019. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Én se mernék felmenni a helyedben idegenhez. Szóval ha erre folyamodsz valahogy próbálj szűrni.

Egyetértek, hogy itt is találhatsz normális fiút. Nem mondom, hogy könnyű, de lehetségesnek tartom. Ami jobban megnehezítené az a lakhely lehet talán.

De a hetes stratégiája se tűnik rossznak. Hajrá. :)


25/f

2019. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mitől lenne biztonságos?
2019. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Elmész valami fesztiválra,vagy luxusabb bárba.
2019. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!