Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyenek a szűz nők/lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a szűz nők/lányok?

Figyelt kérdés

Áradoznak, hogy ők mennyire kívánják a szexet, meg mi mindent akarnának csinálni (részletes listájuk van kb), amikor meg közelednék komolyabban (ezek ilyen netes ismerkedések), akkor még Skype-on sem mer beszélgetni, telefonszámot sem ad, meg semmi. Megjegyzem, hogy pettingről lévén szó, és -bár most úgy tűnhet, de- nem vagyok egy hegyi bunkó.


Mintha nem lennének őszinték. Ez már a szűzribi kategória?


Másik kérdés: Azért szüzek, mert ilyenek, vagy azért ilyenek, mert szüzek? (Természetesen tisztelet a kivételnek!!!).



2019. okt. 19. 21:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Válaszokban kérnék kort, és nemet is. Meg azt, hogy a válaszoló (ha fiú, ha lány) szűz-e még.
2019. okt. 19. 21:41
 2/18 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy,a mai szűz lányok nem olyanok,mint akit házasság előtt felavatnál. Szeretnek játszani,te pedig túl komolyan éled meg...Inkább válassz mást.
2019. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert agyhalottak, csak szórakoznak! Nem kezdenék szűzzel! Koptatnám lefele.
2019. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az első (2.) hozzászólónak mondom; nem vagyok kisfiú. Nagyon nem (életkorban sem, és mentalitásban sem)


De azért 5-10éve nem igy mentek a dolgok. Sokkal oldottabbak, vidámabbak, jószívűbbek, bátrabbak voltak a lányok. Megbeszéltük h petting, taliztunk, szimpik voltunk egymásnak, és pettingeltünk. Isteni jó volt.


Sajnos egyre kevésbé őszinte a világ

2019. okt. 19. 21:54
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Attól hogy kívánja sok nő és listája van hogy mit szeretne még nem jelenti azt hogy oda is adná magát egyből bárkinek. Én is kívántam a szexet meg minden, de attól még több mint fél éves kapcsolatban veszítettem el. A lányoknak (legalábbis a legtöbbnek) fontos hogy ne csak elveszítsék, hanem olyannal veszítsék el akit tényleg szeretnek is. 19L (nem szűz)
2019. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves 21:59 -es, önmagamat ismétlem (mert nem értelmezted amit írtam): Pettingről lévén szó. Nem arról, hogy "odaadja magát". Pff milyen gyerekes megközelítés ez az odaadás.
2019. okt. 19. 22:07
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Pettingelni se akarnak a szűz lányok csak úgy akárkivel, ezt értsd meg. Szerelemben szeretik ezt átélni. Legyen az első szex, első petting, első csók, bármi. Inkább várnak arra aki iránt éreznek is valamit, mivel nekünk lányoknak nem mindegy.
2019. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak kiöregedtél a szűz lányok listájáról,,van ez így. F
2019. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Inkább várnak arra aki iránt éreznek is valamit"

Aztán meg itt siránkoznak, h szüzek, majd később pont a totális tapasztalatlanság okozza a szégyenérzetet, és a rossz kapcsolatokat, meg azt h kihasználják őket.


Persze van abba valami amit mondasz. Elismerem. De neked is el kell ismerned hogy nem akárki vagyok, hanem egy önálló individum. Izmos karral, és nagy szívvel (A lelketlen hancúrozás, és a szerelmi indíttatású erotika között van pár árnyalat, én azokra vágyom. )

2019. okt. 19. 22:34
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Inkább siránkozzanak hogy szüzek, minthogy egy életre megbánják hogy nem az ideális személlyel élték át először ezeket. Én is megbántam volna ha nem a szerelmemmel teszem meg.
2019. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!