Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl leszek valaha rajta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl leszek valaha rajta?

Figyelt kérdés

Szóval júniusban jöttem haza Olaszországból, ahol egy évig cserediák voltam. Itt megismerkedtem egy férfival(20 éves) akivel kb 7 hónapon keresztül szexkapcsolatban voltunk. Előtte is szexeltem már, de nekem vele a szex valamilyen "földöntúli" élmény volt. Nem is csak azért mert vele durvább volt(amit előtte sosem próbáltam) hanem inkább a szenvedély miatt. Sokan mondták hogy az olasz pasik szenvedélyesek, de nem gondoltam hogy ennyire... Szóval mióta hazajöttem, akármilyen szexuális téma merül fel, rögtön rá gondolok. Ha maszturbálok, 10ből 4 alkalommal csak akkor megyek el ha róla fantáziálok. Kb 2 hete lefeküdtem egy pasival, akivel nagyon langyos volt a szex. Kb csak feküdtem, próbáltam részt venni, de egyszerűen nem izgatott annyira hogy érdekeljen is. Ennek ellenére elélveztem,igaz nehezen. Véleményem szerint az olasz pasi előtt ez a szex nagyon is kielégítő lett volna. Mióta hazajöttem kb 2x hívtuk egymást telefonon, és akkor el is élveztetett, illetve 3x Skypeoltunk, akkor is masztiztunk. Ezeken az alkalmakon nagyon erős, intenzív orgazmusom volt, kb jobb mintha a 2 héttel ezelőtti pasival szexeltem volna. Azt biztosan tudom hogy nem vagyok szerelmes belé, meg nem is az az ember akibe érdemes lenne beleszeretni. Úgy érzem hogy csak a szex, szenvedély hiányzik nagyon. Olyan mintha úgy rákaptam volna a vele való szexre mint a drogra. Ha már arra gondolok hogy mit csináltunk az ágyban akkor felizgulok(nem magára a pasira, csak a vele való szexre)Viszont félek hogy mindig ez lesz. Hogy nem lesz már olyan jó orgazmusom mint vele volt, vagy hogy ha maszturbálok akkor mindig rá fogok gondolni. Mondta hogy novemberben közel lesz az országhoz, és megkérdezte hogy találkozunk e. Erre nem válaszoltam, mert tény és való hogy akarok vele szexelni, de nem akarok jobban rákattanni. Szerintetek mit mondjak? Találkozzak vele? El fog valaha múlni ez az érzés? Nyugtassatok meg hogy lesz még jó szexben részem, és lesz olyan maszti amikor nem rá fogok gondolni.

Bocsánat hogyha kicsit össze-vissza, csak nagyon sok minden kívánkozott ki belőlem egyszerre.

18/L


2019. okt. 19. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudod milyenek a drogok, nem egységes csoport :D
2019. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolj másra vagy foglalkozz mással
2019. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szadamazó szex volt?
2019. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szadomazo szex volt, de egyértelműen ő sokkal dominánsabb volt.
2019. okt. 19. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Állítólag a roma srácok is ilyen szenvedélyesek, ezért fura egy méreg ez. Egy lány barátom mesélte,hogy a szex jó velük minden más rossz. Agresszív volt mind2 roma barátja megverték mégis a szex miatt nem dobta őket csak nagyon sok idő után.

Neked kell dönts!

Vagy keresel egy szűz srácot akinek elmondod hogyan csinálja ,szó szerint a durvább szexre neveled vagy pedig idősebb sráccal ismerkedsz akinek elmondod mit is szeretnél és lassan megtanul.

2019. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!