Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szerint nem kell nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint nem kell nagy pénisz a nőknek, annak mi a véleménye erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 20. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Most egyetlen egy cikkből vontad le a következtetést hogy minden nőnek nagy kell? Lehet neked 18-20centis farkad ha nem vagy képes használni.

Ugyanúgy a nőknek is különböző a hüvelyük hossza, valakinek a nagyobb a megfelelő valakinek a kisebb.

2019. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Na nehogy már a farok csóválja a pasit

Ahogy idősebbek lesznek ezek a lányok majd rájönnek hogy nem a méret a lényeg

Fontosabb milyen belső tulajdonságai vannak egy férfinak

2019. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Hogy nem kell nagy pénisz a nőknek, csak a kisfarkú pasik mondják.


Hogy a nőknek nem számít a külső, a csúnya pasik mondják.


Hogy a gazdag pasik csalfák és bunkók, a csóró pasik mondják.


Egy nő.

2019. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
El sem olvasom a cikket, tudom, hogy nekem mi a jó. Próbáltam,de nekem nem jön be a nagy. ( nem kérek kisfarkúaktól privátot)
2019. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

“Ugyanúgy a nőknek is különböző a hüvelyük hossza, valakinek a nagyobb a megfelelő valakinek a kisebb.”

sokaknak ez nem jut el az agyáig

egyik nőnek elég a 14 centi, a másiknak meg legalább 18 kell hogy élvezni tudja a szexet

2019. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a nagy fájni szokott, exemnek az volt és olyan volt mintha karóba húzna minden alkalommal. Csak akkor tudtam élvezni, amikor fenékbe csinálta nekem.
2019. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Lehet én vagyok nyomi, de nem centivel szoktam dugni menni. Az emberek többsége marhára nem tudja megsaccolni, hogy az elé rakott broki hány centi, pláne nem pontosan. Az igazság meg az, hogy az átlag bizony 14 centi környékén van, azaz hiába akár minden nő 20 centis farkat, nem fog mindenkinek jutni. A tapasztalat meg az, hogy egy bizonyos minimális határ felett tök mindegy, ha tudja használni, netalántán még nem annyira nulla a szexuális kultúrája, hogy szerinte a jó szex csak a ki-be huzogatasbol all...
2019. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem volt amelyik arról beszélt hogy o nem talalkozott személyesen 6inch 15,24cm nél nagyobbal.Ahol két lány áll ott meg az egyik meg seven-six (7-6inch) and a half six(6és fél)mondott,(17,78-15,24)és a hat és fél(16,5).Egyik szoke meg azt hogy a legnagyobb is hetes meretu amivel talalkozott az a 17,78cm est jelenti.

Ez ugy nez ki hogy a 15centis amikor ket kezre fogva úgy hogy a huvelykujjaidat kihagyod!Atlag 8ujjadat eri végig.A hat és feles az 8és fél ujjas.Szóval a legnagyobb is ha a sajátodéra 9-10ujjadat rátudod markolni.Az ujj mértékegység 1,8cm.

Tehát a nok 8,9,10 ferfi ujjasat szeretnek.A nok keze ujjai 1,3-1,5cm szélesek.Abból tobb ráfér.Egy nagyon filigrán finom ujjú no a 15centisre is kozel háromszor rá tud markolni.Az átlagos kezu no meg a 17-18asra kozel háromszor.4-4-4ujjal értem.A nok melységét is 14-16 és a legmélyebbet is 17mélyen éreztem.

Az a véleményem és tapasztalatom amelyik inkább csiklóra és G-pontra élvez ott nem számít annyira a méret.Amelyik ha tovig rakod és ha a végét rakod és attól élvez,tehát huvelyre élvez jobban ott szerencsésebb ha kilóg a két kezedbol a vége.

Nok kozott dolgoztam sok éven keresztul osszezárva annyit elárultak az a pénisz jó méretu ami felhajtva felér a koldokodig.De volt kolléganom aki állandóan arról áradozott melyik halivúdi színésszel tépne szét par cihát az meg mondta hogy fáj neki a hosszabb :D

2019. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A Kama Szutraban is le van írva, hogy igenis a méret a lényeg, illetve hogy mennyire szűk a punci

A könyvben részletesen ki van fejtve, hogy a pároknak szexuálisan, testileg és lelkileg is kompatibilisnek kell egymással lenniük, mert egy kapcsolat csak akkor tud jól működni - az kell hogy a párod tetszen neked, tudd szeretni a személyét és jó legyen vele a szex, máskülönben az egész bukó. Ezek persze szubjektívak de hiába bírod valaki személyét ha csúnyának találod a testét, ahogy hiába lehet valaki szép és jó az ágyban ha egyébként kőbuta és ki nem állhatod

De visszatérve az első bekezdésre, ahogy minden férfinak más méretű és vastagságú a farka úgy a nők hüvelye is egyénkenként változó hogy milyen hosszú és mennyire szűk/laza

Pl. egy lánynak rossz lehet a szex egy 18+ centis farokkal mert az lehet már a méhszáját bökdösi szex közben ha tövig benyomják. Lehet élvezi amíg nincs tövig bent de akkor meg a srácnak lesz rossz a szex hogy nem tudja tövig berakni a péniszét. Akárhogy is, bukó a történet mert nem élvezik a szexet

Másik nő ellenben egy hosszabb és lazább hüvellyel rendelkezik, neki lehet a 18+ centis, vastagabb pénisz kell ahhoz hogy élvezni tudja a szexet. De ez is oda-vissza működik, ha a partnernek kisebb és vékonyabb szerszáma van, akkor ő sem fogja élvezni a szexet mivel a barátnője hüvelyét lazának fogja találni. És nem arra kell gondolni hogy azért laza neki mert már tágra dugták, nem, van akinek egyszerűen lazább a hüvelye ahogy van akinek lógnak a heréi. A lényeg itt is az hogy egyik fél sem élvezi a szexet

Lehet átmenet, mikor a férfi élvezi a nő viszont nem, mert neki nem elég az a méret és/vagy vastagság,

de olyan is van hogy a nő élvezi de a férfi nem, mert nem elég szűk neki az a hüvely

Ha jól emlékszem a Kama Szutra ezt valahogy úgy írja le hogy "van elefánt és nyúl pénisz, és van elefánt és nyúl vagina - összerakhatod őket, de az elefánt pénisz csak elefánt vaginával működik igazán jól, ahogy a nyúl vaginába is a nyúl pénisz fér be tökéletesen"


Azért érdekes egyébként ezen elgondolkozni, mert a Kama Szutrat olyan időkben írták amikor nem voltak szuperszenzitív emberek akik mindenért nyafogtak és klisé közmondásokkal próbálták elhitetni magukkal az ellenkezőjét annak ami a komplexusaik forrása volt

"Nem méret a lényeg" de, lényeges az is, mert számít hogy a partnerednek az ideális méret 14, 17 vagy 20 centi-e. Ahogy a "nem számít a mell mérete/formája" is hülyeség mert van aki a nagy, lógosabb mellekre gerjed, van aki a kisebb feszesre, van aki a pici cicire, van aki a kis bimbóudvarra, és van aki a nagy bimbóudvarra.

2019. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Errol írtam évek óta.Azóta olvastam a neten az india melletti Káma Sasztrából részletet.Ott 4 fo meretet írnak le.De vannak átmenetek.
2019. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!