Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek élvezni fogja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek élvezni fogja velem a barátnőm a szexet, aki tapasztalt a szexben?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok, nem mondtam neki, de szetintem magától is rájött abból hogy kicsit félve közeledek felé.

Szerintetek nagyon rossz élmény lesz neki?

Nyalásnál pontosan hol kell nyalni a nemi szervét hogy a legjobb érzés legyen neki?

A 15 cm hosszú és kb 4.5 cm vastag péniszem az tud jó érzés lenni ha "csak" ki-be huzogatom?

Nagyon szeretem és nagyon jó teste van ezért félek hogy szinte a látványtól el fogok élvezni.


2019. okt. 21. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez majd akkor kiderül. A nyalást sem minden nő ugyanúgy szereti. Rá kell jönnöd, mit szeret. Mindenki más. Az viszont tényleg benne van a pakliba, hogy elélvezel már attól, ha hozzá érsz.
2019. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na majd mindjárt jól megkapod, hogy 23cm alatt kösd fel magad. Ilyet itt sosem kérdezünk, mert jön a sok farokkomplexusos hülyegyerek
2019. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg mindig nem a méreted miatt lesz jo egy lánynak a szex.

Ha szeret megérti hogy kezdő vagy es megmutatja mit hogy csinálj. Kérdezd meg tole hogy ő hogy szereti.

2019. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont az a barátom volt a legkevésbé ügyes az ágyban, aki a legtöbb nővel volt előttem:D Aki még szűz volt, mikor összejöttünk, sokkal jobban tejesített. De ha az ember szeret valakit, akkor egyébként még a kevésbé jó szexet is élvezi:D Gyakorolni kell meg összecsiszolódni. Senki se várja szerintem, hogy már az első alkalom fantasztikus legyen és sorozatorgazmust éljen át. Aztán ha mégis úgy alakul, az mázli.

Az a titok, hogy minden nő más, tehát mást is szeret. A reakcióit kell figyelni... Azt kell csinálni, amiről látod, hogy élvezi. Amiről meg úgy néz ki, hogy annyira nem, azt hagyni.

2019. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyeld a reakcióit és kérd meg hogy mondja el hogy jó neki.

Ne azt várd az első alkalomtól hogy minden tökéletes lesz, tanulj, gyakorolj, figyelj oda rá hogy jobb neki és egyre jobban fog menni :)

Óvszert pedig hasznaljatok.

2019. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bakker az internet koraban elunk. Tele van a net oktaovideoval, hasznald ma
2019. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!