Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen esetekben "elnézhető"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben "elnézhető" a gyorstüzelés?

Figyelt kérdés
Pl. szexben bírom, mert ott munka van, mozgás, de ha nagyon jó az orál, akkor ott hamar el tudok menni. Persze attól is függ, előtte mennyire vagyok felizgatva ill. mikor csináltam. Viszont ha mikor nagyon jó volt az orál, úgy voltam vele, nem baj, hogy elmentem, mert ez azt jelzi, hogy jól csinálta az illető, persze utólag belegondolva jobb lett volna tartani valahogy, mert tényleg jól csinálta és ott nem is az volt az élvezetes, hogy elmentem, hanem ahogy csinálta.
2019. okt. 21. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon jól orálozhatott, én alig éreztem valamit, kb olyan volt mint a kézimunka.
2019. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább öröm, ha valaki gyorsan elmegy orálnál, ez nem gáz.

f

2019. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan, hogy nem volt jó, de akkor többet csinálta nyelvvel a másik nő, lehet, hogy ez is számított, hogy a jobb ajakkal volt jó.
2019. okt. 21. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szex nem 5 perces, de orálnál hamar elmész az nekem bejönne, hisz azt jelenti hogy jól csinálom, nem azt hogy gyorstüzelő vagy, hiszen punciba sokáig bírod.
2019. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!