Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknál is van olyan mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál is van olyan mint pl a pasiknál a gyorstüzelés? Ha van, akkor gáz?

Figyelt kérdés
Tehát konkrétan az hogyha egy lány hamar elélvez. Szűz vagyok, az első pasimnál hamar elélveztem. Meg úgy általánosságban maszturbálás közben is könnyen élvezek. Nem annyira nagyon hamar, de hamarabb mint a barátnőim nagy része. Már az első olyan alkalommal mikor pasi okozott orgazmust elgondolkoztam rajta hogy nem-e gáz ha hamar elélvezek. Mert ugye a pasiknál az, csak nem tudom a csajoknál is gáz-e..
2019. okt. 21. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2019. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csajként nem gáz. Inkább örülj neki. :)


Pasiknál azért gáz, mert lelankad utánna a farkuk.


De attól hogy te elmentél, a partnered még jó nyugodtan folytathassa a dolgot.

2019. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát van olyan lány aki hamar, könnyen elélvez, de az pont

hogy jó.


Szűz vagy, de az első pasidnál hamar elélveztél?

2019. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Sőt. Ha utána van azért kedved folytatni.


Ez a gyorstüzelés akkor gond, ha a nő lassan tud elmenni és a vaginálisan igényel több szexet. Mert a pasinak nem fog megint merev lenni egyből(ok vannak kivételek). De sok nő csak csikló izgatástól tud eleve elmenni ott pl ez sem akkor tragédia, mert úgyis nagyobb teret kell adni a nyalásnak.


A tényleges szerelmi kapcsolatokban sokminden áthidalható. Az se ha nem mindig megy el mindenki, vayg ha különböző hosszúak ezek. Mert eleve jó a másikkal. Nem lesz rossz attól, ha nem szabályosan megy el. Majd leközelebb a másikra lesz figyelve vagy valami.

2019. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik nőm 2 percen belül el tudott élvezni. És én is vele 😎😎😎😎
2019. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz! Nektek megadatott, hogy egy együttlét alkalmával többször is el tudjatok élvezni. Majd a második, harmadik, negyedik nem lesz olyan gyors. Szerintem hozzám hasonlóan nagyon sok férfi szereti az ilyesmit. Megnyugtató érzés, ha a partnerem kielégült.

48+Ffi

2019. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, csak valahol tudjon kielégülni a pasid is. Teszem azt punciban megvagy 3 perc alatt, akkor vagy engedd a fenekedbe, vagy minimális megálló után hagyd ugyanott folytatni. Egy pasinál is, ha 2 percenként élvez el, de 10x élvez el, akkor nem problémázik rajta senki.
2019. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! Sőt azon szerencsések közé tartozol akik meg tudják élni az orgazmust.

Ne a visszafogására koncentrálj, hanem engedd had történjen, jöjjön, s lazíts hogy jöjjön a következő, az azt követő az azt követő stb. a pasid imádni fogja (a férfiak megőrülnek a sorozatélvező nőkért).

2019. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!