Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Titeket zavar ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavar ha a nő szeméremdombja kicsit kipattog a szőrtelenítés után?

Figyelt kérdés
Nem nagyon csúnya, de azért van pár az enyémen, sehogy sem tudom elkerülni, gyanta után is kijön + ha nőnek az új szőrszálak. Próbálom pici alapozóval elfedni ha olyan van, de azért érdekelne hogy titeket ez mennyire zavar, mennyire tartjátok visszataszítónak? (Pl ha egyébként szép puncija van a nőnek)
2019. okt. 22. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
"...a szőrtelenítés után..." Mintha ez egy elkerülhetetlen törvényszerűség lenne. Engem akkor is zavar, ha nem pattog ki. Nem szeretem a borotvált puncit. Próbáld meg egyszer szőrösen (már ha tudod, az milyen)! :)
2019. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én azt szeretem, ha szőrös egy nő szeméremdombja.
2019. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán zavar.
2019. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2019. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Zavar. Tudom, hogy nem lehet vele mit tenni, bár a sminkelést díjazom:) de mivel így nem tökéletes így zavar. Hát ez van.
2019. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 StevenUp ***** válasza:
50%

Engem rövidre vágva ia érdekelne a puncid...

Miattam ne szedd le teljesen és mindketten boldogan élünk amig meg nem halunk :D

2019. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az se zavar, ha marad szőrös.
2019. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fhaszt! 🙂
2019. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem zavar, de abban a tekintetben mégis zavar h ez kellemetlen lehet a nőnek. Többnyire cukorgyanta után ilyen nem szokott előfordulni. Max aznap.


A borotvát és a puncisminket nem díjjazom. Szeretek nyalni, viszont az alapozó ízére nem vágyom.


Az is megoldás lehet ilyen esetben ha csak rövidre vágatja vagy vágatod a pasiával


31F

2019. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én párom le is . aszott rendesen, hogy minek borotváltam le. Szőrösen az igazi. Azóta nincs ilyen problémám.

22L

2019. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!