Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha a pasitok zaklat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a pasitok zaklat a kérdéssel hogy volt e az exeid között valakinek nagyobb farka mint neki, akkor megmondjatok neki?

Figyelt kérdés
Vagy nyugtatjátok azzal, hogy “uristen dehogy, soha nem volt nagyobbal dolgom, mint a tied, drágám”? Ha az előbbi, akkor volt már belőle sértődés meg hiszti?

2019. okt. 23. 14:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Akinek ténylegesen a jelenlegié a legnagyobb, annak értelemszerűen nem szól a kérdés
2019. okt. 23. 14:30
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Én megmondtam az aktuálisnak mikor kérdezett a korábbiakról. Kb egy hétig duzzogott 😂
2019. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha a pasimat más férfiak farka érdekli, akkor elválnak útjaink. Engem sem érdekel, milyen volt az exének a p...nája.
2019. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire érdekli, meg hát. Csak aztán ne én legyek a hülye ku rva.
2019. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én mindig abból indulok ki, hogy az olyan pasik, akik ilyeneket kérdeznek, azoknak kicsi.

Az a baj, hogy ha tényleg kicsi, akkor úgy sem fogja elhinni, csak azt nem értem, hogy miért nem fogják fel, hogy nem ezen múlik a minőségi szex.

Olyan mintha te is ugrálnál azon, hogy az egyik ex csajnak jobb volt a melle mint a tied.


Nem igazán tudsz mit mondani, még ha igaz is lenne, hogy övé a legnagyobb, övé a legszebb, övé a legjobb és ő elégít ki a legjobban, akkor is piszkálna ezzel. Kisebbségi komplexum, ebből ki kell nőnie.

2019. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


2: na ja tipikus 😆

3: haha kemény vagy de érthető :)

4: sanszos pedig, hogy az leszel....:s

5: vagyis akkor te próbálod kikerülni a választ mert az igazsagtol megsértődik a kegyes hazugsággal meg úgysem éri be?

2019. okt. 23. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

nem pont úgy értettem, hogy ki kell kerülni a választ.

Én csak ki akartam hangsúlyozni, hogy tökmindegy mit mondasz neki, akkor sem fogja elhinni. Te is tudod, ő is tudja, hogy nem ő a legnagyobb az életedben, és csak azért piszkál, mert még nem volt képes feldolgozni és várja a csodát, a kegyes hazugságot, de ezzel semmit nem fogsz elérni.


Amit tehetsz, hogy hideg zuhany, elmondod, odaveted semmi érzés nélkül és akkor igen, duzzog rajta 2 hetet, de legalább túl vagytok rajta, vagy egyszerűen nem csinálsz semmit. (legközelebb megkérdezi, te visszakérdezel, hogy a tied mekkora? Ő megmondja, te pedig rávágod, hogy "ja igen, a másiknak két centivel hosszabb volt, ő azt mondta, hogy XX centi. De őszintén én nem látok semmi különbséget, már nem is emlékszem, hogy hogyan nézett ki a farka")


Felesleges magyarázkodni, kérlelni, hitegetni, mert nem egy 10 éves kisfiú, nőjön fel, fogadja el, hogy vannak nála nagyobb emberek és azt is értse meg, hogy hiába volt az exnek nagyobb, te már nem vagy a barátnője, hanem a mostani pasinak vagy a barátnője.


Ha ezt pedig nem tudja felfogni, akkor nem igazán tudom mit keres egy komoly kapcsolatban. Legközelebb már azon is féltékenykedni fog, hogy randiztál mielőtt megismerted őt.

2019. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek kicsi van és izgul,hogy mi lesz,ha összeakad egy csajjal,aki előtte nagy répával játszadozott:)))
2019. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha én leszek a hülye k, akkor ott vége a kapcsolatnak. :D

Ha ebben hazudnom KELL, ki tudja még miben? És ő miben hazudik nekem? Inkább megdöglök egyedül. :D

2019. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!