Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha nem szexelünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem szexelünk minden alkalommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdeném egy gyors bevezetővel. 18 éves lány vagyok, eddig egy komoly (szexuális értelemben) kapcsolatom volt. 3 hónapig voltunk együtt, szellemileg/személyiségben nagyon passzoltunk, viszont vele vesztettem el a szüzességem, és a szex jó és gyakori is volt köztünk.

Nemrég, a szakítás után 1 hónappal megismerkedtem egy 23 éves sráccal, nem olyan rég vagyunk együtt, de sok időt töltünk együtt, és szeretjük egymást. Van azonban egy kis probléma.. nagyon ritkán fekszünk le egymással.

Kb. csak minden harmadik együtt alvás alkalmával kerül sor szexre. Amikor megkérdeztem tőle, azt mondta azert, mert én nem próbálkozom. Múltkor viszont próbálkoztam, és elutasított. Ezek után elbizonytalanodtam..

Lehet hogy ő “ilyen típus”? Vagy nem vonzódik hozzám? Sajnos nagyon tapasztalatlan vagyok a témában, így nem tudom mit kellene tennem. A barátaimtól nagyon vegyes válaszokat kaptam, de abban mindenki egyet értett, hogy ez cseppet érdekes..

Kérlek hasznos válaszokat adjatok. Előre is köszönöm!



2019. okt. 24. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
is-is,ne erőltesd vele,nem fog működni hosszú távon.
2019. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első fiúval szellemileg/személyiségben nagyon passzoltatok. Akkor miért nem vagytok együtt?

A jelenlegi fiúdról én sem tudok mást mondani, mint amit mások: "ez cseppet érdekes."

Mit kellene tenned? Beszéld meg vele, hogy ez szerinted nem normális. Árulja el, hogy miért ez a ritkaság. Ne követelőző legyen a hangod, hanem inkább érezze részedről a segíteni akarást. Simogasd meg az arcát, hogy érezze a szeretetedet aztán simogasd lejjebb a testét, egyre-egyre lejjebb...

Ffi.

2019. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem helyes, ha egy pár úgy fekszik le egymással, hogy nem tudnak őszintén beszélni előtte.


Nem tudtok őszintén beszélni a szexről (sem?) és még a szex sem jó. Nem sok jót jósolok ennek a kapcsolatnak.

2019. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
2-es,szánalmas a válaszod,a lányt átverte,mert nem próbálkozik,megtette visszautasitotta,kár ilyenre a szó is,semmi értelme.hagyd a francba az ilyet.
2019. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon nagyon bocsi, elírtam sajnos, az exemmel NEM passzoltunk szemelyisegben, ezért is ért véget. Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 24. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
már hogy lenne ez normális 23 évesen? persze lehetnek okai amiért nem kívánja annyiszor a szexet,lelki,munkahelyi,vagy testi pld: tesztoszteron szint csökkenés-bár ez inkább kor és életmódfüggő- szerinted itt megtalálod a választ a srác problémáira, amitől mint valami csodaszer naponta többször gerincre vág? beszélj vele erről hogy kevesed nyújt,talán közösen találtok megoldást.
2019. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Pasid egy kretén.. :/ Én biztos jót szexelnék veled. ;)


28/F

2019. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem felejthetetlenül csodás lenne a szex, Drága. Gondold meg! 31F
2019. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos osztanom kell az #1-es és #3-as véleményével, ez nem fog köztetek működni :( már most feszít a dolog (ezért kérdezted meg a barátaidat és tetted fel a kérdést). A párodnál okozhatja testi (hormonszint) és mentális ok is (komplexusok a szextől), őszinte beszéd hiányában egyiken sem tudsz segíteni (márpedig nem őszinte, ha inkább "hárít", téged hibáztat hogy nem kezdeményezel).

Akármi is az oka, döntés előtt állsz. Vagy elfogadod (és azt is, hogy idővel még kevesebb lesz a szex) és így akarsz élni, vagy lezárod a kapcsolatod és 18 évesen amikor még előtted a teljes élet választasz olyan partnert aki nem csak szellemileg/személyiségben de az ágyban is összepasszoltok.

2019. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég furcsa. Mi 4,5 év kapcsolat után is minden alkalommal szexelünk amikor együtt alszunk. Valami szerintem nem stimmel. Ha szereted a másikat, együtt jár szerintem a szexuális vonzódással is. Ha meg elutasít az még furcsább. Nem szeretnék vészmadárkodni, de nem tudom ez így hogy fog működni. Mindenképp beszéld meg vele, egy kapcsolat alapja szerintem az őszinteség, és az, hogy ilyen problémákat megbeszéltek egymással. Lehet , hogy nem igényli annyira a szexet, mégis furcsa...
2019. okt. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!