Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Ti hogyan fogadtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti hogyan fogadtátok mikor a párotok először szerette volna popsiba veletek?

Figyelt kérdés
Főleg olyan lányoktól várok választ akik előtte még anális szexet nem próbáltak.

2019. okt. 25. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

engem eléggé meglepett hogy szeretné popsiba, mivel többször mondtam neki hogy a sors jó nagy mérettel áldotta meg

végül belementem és nem volt olyan rossz mint amire számítottam

2019. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Párjaim sose hozták fel .

Szexpartnerem hozta fel mint témát meg lepett de mivel vaginalis aktus során így 100%-ig rám figyel így mondtam neki ha úgy érzem nem oké akkor többet ne hozza fel és ne eltöltésse...


Szerencsére extra módon oda figyelt rám így jó élményt adott. Azóta heti 1x max 2x csináljuk popsiba is és nem fáj

2019. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Kicsit meglepodtem, de még nem mentem bele ebbe

Nem nagyon merem, de valahol kicsit izgat a tema

2019. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én habozás nélkül igent mondtam kíváncsiságból, de nem volt túl jó élmény

Azért nem bánom, hogy kipróbáltam

2019. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pasiként írom, hogy engem nem különösebben izgatott a dolog, aztán feleségem felhozta, így már izgatott a dolog, hogy ő kérte, élveztem, egyszerűen isteni volt mikor először elélveztem a popsijában. Azóta csináltuk párszor, azt mondja élvezi, de szerintem jobban szereti ha nyalom vagy a punciját kefélem
2019. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akit izgat a gondolata és bízik a partnerében az azt mondja okés, próbáljuk ki, de csak óvatosan. S egyben aki értelmes az azt is mondja, hogy tartsuk be az anális szex alapszabályait: higiénia, síkosítás, fokozatosság.
2019. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a nagy kivétel, mert én nem örültem.. nem akadtam ki vagy ilyesmi de elutasítottam nagyon sokáig.

De mivel elég sokáig vágya maradt és hangot is adott neki, egyre jobban szoktattam magam a gondolathoz, aztán úgy voltam vele miért ne, megpróbálhatjuk, lehet hogy túl előítéletes vagyok.


Aztán nekem sajnos nem is volt jó, pedig figyelt, vigyázott, de egyszerűen nekem tabu és másra van az a hely.


(Nem, nem vagyok maradi, rengeteg minden másban benne vagyok)

2019. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!