Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis ( vagy átlagosnál kisebb)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis ( vagy átlagosnál kisebb) farkú magas srácok: előfordult már h a kiszemelt csaj nagyobbat várt volna és csalódott?

Figyelt kérdés
Hogy kezeltétek?
2019. okt. 25. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Volt olyan 190 cm magas srác akinek minimum egy átlagos 15-16centit gondoltam

Aztán az ajtókilincs hosszabb volt... Kb volt talán 12-13cm elképedtem és kinos hebegés habogás és próbáltam nem nézni a szemébe mert nem akartam elmosolyodni és megalázni. Így a azt mondtam hogy ami óvszer jó nekem és nem okoz kellemetlenséget az le csúszna Róla. Így csak egy pici petting volt de aktus nem

2019. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Már egyszer leírtuk, menszréja...
2019. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 197 centihez 17 cm. Nagy lapátkezem van, szóval nekem még kézbe véve sem tűnik nagynak, kivéve ha egy csaj kezében van.
2019. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

A csajok mérete/befogadóképessége is változó, van akinek a 13cm már fáj, van aki elnyeli a 25cm-t is...

Így aztan ez mindig benne van a pakliban. Nem csak a kisfarkúakkal...

Amúgy meg nem csak farokkal lehet orgazmust okozni.

2019. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

190cm, 87kg, 13cm (tövig benyomva 15cm, kicsit puhos vagyok), körbe 14-15cm (4,5-4,7cm).

Nem volt még ilyen.


Őszintén, magamban jobban csalódtam volna, hogy ilyen csajt szedtem össze.


29F

2019. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#6 nem is erről van szó, ezzel tisztában vagyok. Az érdekelt, hogy a csajok körében mennyire van jelen ez a “sztereotípia” h a magas srácoknak mindig nagy a farkuk, valamint ha ennek az ellenkezőjét tapasztalják, akkor mennyire csalódottak/lepődnek meg, vagy ennek mennyire adnak hangot.
2019. okt. 25. 11:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már sztereotípia, én pont azt hallottam, hogy a magas vékony srácoknak szokott kicsi lenni.
2019. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#8 pont emiatt hülyeség a kérdes, magas pasi ide vagy oda, sztereotípia ide vagy oda, a legtöbb csaj befogadóképessége 13-17cm. Ez esik nekik jól... Azert azt is vedd ám számitasba, hogy az itt válaszadó "csajok" akik 20-meg 25cm farkakról beszélnek. Nagy százalekban kis farkú pasik akiknek unalmas a munkahelyük...

27/l

2019. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én siman beleülök a 20 centis vibrimbe... 🤷‍♀️
2019. okt. 25. 12:21
 10/14 anonim ***** válasza:

"Így a azt mondtam hogy ami óvszer jó nekem és nem okoz kellemetlenséget az le csúszna Róla. Így csak egy pici petting volt de aktus nem"


ilyen hülyeséget csak egy pasi tud írni

2019. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!