Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom, hogy nem ez a döntő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem ez a döntő szempont, de nagyon lelombozó lenne nektek?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök melle nem lenne a legszebb? Még nem volt barátom, és eléggé félek, hogyha majd egyszer lesz, akkor nem fog valami szépnek látni.

2019. okt. 25. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik benne?
2019. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is. A testem többi részével, arcommal minden oké, de a mellem nagyon kicsi. Azért félek ennyire, mert mivan ha a testem többi része bejön a pasinak, de mikor leveszem a melltartót akkor már nem lesz olyan kellemes a dolog..
2019. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ezert csinaltattam meg a melleimet többek közt.
2019. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd hogy megkedveljen, megszeressen téged, annyira hogy a melleid mérete miatt nem fog veled szakítani, ha mégis akkor nem a belső ertekeid miatt volt veled, hanem a szex kalandok miatt.

Amúgy ruhán keresztül is meg lehet ítélni a melleid méreteit.

A kisebb sokkal szexibb, vonzóbbak és gyonyoruek is ..::))

Ha a melleid miatt szakít veled a pasi, jobbat erdemelsz nála.

2019. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 StevenUp ***** válasza:
68%
A mell mindenhogy szép ha kartávolságon belül van
2019. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, hogyan juthat egyáltalán eszetekbe ilyesmi, vagy hogy ilyen hülyeségeken gondolkozzatok, lányok.

1. Nekem kicsi a mellem, személy szerint nem is annyira tetszik a formája, DE, még soha senkit nem érdekelt. Főleg ha van rajtad más, ami megfogja a pasit. Nekem például a fenekem. És ennek ellenére a mellemmel is mindig foglalkoztak, de soha nem hallottam rá negatív kritikát.

2. Ha esetleg egy pasinak nem tetszene, akkor nem illünk egymáshoz. Neki nem tetszenek a kismellű nők, tehát nem én vagyok az esete, ennyi.

3. Úgy vettem észre, ha például nem annyira kedveli a kis ciciket, de maga a nő nagyon bejön a férfinak, beindítja, megvan a kémia, eljutnak a szexig, akkor eszébe sem fog jutni ilyen kis apróság.

😉

22/L

2019. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os válszolónak teljesen igaza van!


Nagy általánosságban én úgy mondanám, hogy amire nem tudsz edzeni, az minket nem érdekel. A kis mell egy adottság, nem baj (én pl előnyként tekintek rá), de egy plöttyedt popsi amire lehetne simán edzeni már zavaróbb - persze az sem égbekiáltó baj, úgyis az összképet nézi az ember, külső-belsőt egyaránt.


Szóval ez ne zavarjon, aki ezért megszól az nem érdemes rád. Ahogy egy ősi dakota közmondás tartja: válogatós f...nak kutyában a helye!


24/F

2019. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak Te reagálod túl. :) Sőt, az is lehet, hogy Ő szépnek fogja látni. Elvégre ebben is különböznek az emberek.

De ami valószínű, hogyha odáig eljuttok, akkor már elfog fogadni olyannak, amilyen vagy. Mert kedvelni fog annyira stb...

2019. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid csak két db mellet lát belőled és semmi többet és e miatt nem tetszel neki, akkor azt a pasit hagyd a pitchába. Te így vagy "egyben", így kell elfogadni, ne megfelelni akarj másoknak, hanem olyan partnert találni aki úgy szeret ahogy vagy.
2019. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó annyira nagyon. Nálam fontosabb a nő lába.
2019. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!