Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a bajom? Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék szexelni és iszonyatosan rá vagyok állva a szex témára. Voltam pár fiúval, de csak petting volt és én sose élveztem el. Van pár jelentkező fiúk terén, akikkel elveszthetem a szüzességemet. És nagyon jól is néznek ki, de én félek. Félek, hogy ha meglátnak meztelenül rosszul is lesznek. Van egy pici önbizalomhiányom. Ez lehet az oka annak, hogy eddig még nem igazán mertem fiúval találkozni? És, ha igen, mit tegyek?

18/L



2019. okt. 26. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így ne menj bele, ennyi önbizalommal. Keress olyat aki szeret, elfogad olyannak amilyen vagy. Ha jól meismertétek egymás testét akkor jóhet a dugàs.
2019. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Hát nem tudom... eddig még sose volt olyan, aki szeretne. 30 éves koromig meg nem szeretnék várni
2019. okt. 26. 11:22
 3/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Mi az, amit ha meglátnak rajtad, akkor szerinted visszatetsző lehet?

2. Önbizalomhiány: Erősítsd fel sporttal, tánccal stb. A maradékot mosd le egy kevés(!) alkohollal!

2019. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te inkább 18 éves fiú vagy.
2019. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát van egy kis pocakom, melleim nem lógnak, de nem is iszonyat feszesek. A popsim se egy álom, illetve a combjaim is nagyok picit. Táncolok már jó pár :)
2019. okt. 26. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Eleve az a gond hogy olyan vagy mint a többség, tipikus szexre és külsőre menő lány... Szánalmas kategória sajnos. Dugni akarsz egy csomó srácot lesz*optál már azért, 18 évesen már ez lett belőled, de vetkőzni mégsem mersz.. Valahol vicces, de én az ilyen "lányokon" inkább sírni tudnék!

18F

2019. okt. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonymousreview60 ***** válasza:

Kérdező, folytasd a táncot! Heti 2-vel hamar leolvad a zsír a combról. Járj el zumbázni vagy főleg csárdásra, na az aztán olvasztja a zsírt, kész kardio.


Nem feszes? Mint ezek? [link]

2019. okt. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonymousreview60 ***** válasza:
Inkább legyen a nőnek egy kis pocakja, ha az kell hozzá, de legyen melle. A kis pocak nem gáz, de ne legyél úszogumis.
2019. okt. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Deflohelp ***** válasza:
76%

Menj el a kiszemelt fiúval uszodába.

Ha ott látott már és melletted marad, az megerősítheti az önbizalmadat.

2019. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, a nő nem férfi. Egy pasi szinte bárkivel képes szexelni, és élvezni is azt. A nők szexualitása sokkal összetettebb, bonyolultabb. Nekik az igazán jó szexhez érzelmi háttérre is szükség van. Olyan pasira, aki annyira el tudja venni az eszüket, hogy mellette teljesen el tudják engedni magukat.
2019. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!