Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy teljesen átoperált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy teljesen átoperált shemale lenne a barátnőtök (hülyellyel, teljesen nőiesen néz ki, stb) néz kib szeretnétek, fel mernétek vállalni őt a család-ismerősök előtt?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok sem homar sem aberrált.
2019. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
a shemale az olyan nő, akinek férfi nemi szerve van, tehát nem teljesen átoperált. akinek hüVelye van, az transznemű. kicsit utánanézhettél volna, ha már ennyire érdekel
2019. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%
Nagyon megalázó hogyha ő őszintén ezt elmondja neked te meg ott hagyod. És nem illik a transzneműeket shemalenek hívni.
2019. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem lenne mit felvállalni rajta. A nőies az még nem Nő
2019. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem lenne ilyen ”barátnôm”. Értem én, hogy lélekben nõnek érzi magát, sajnálom is, de testben akkor is egy farkatlan fiú marad, akárhogy operáltatja magát.
2019. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Nem, mert nem a "barátnőm" lenne, hanem a pasim, azt pedig heteróként nem vágyok.

Lehet ő akármennyire átműtve, akkor sem lesz unoka tőle a családnak, hogy rávilágítsak, nincs nővé műtés, nőnek születés létezik csak.


Egyébként sosem értettem: a transzneműek miért nem egymással alakítanak ki párkapcsolatot? Miért heteroszexuális embereket akarnak megtéveszteni, megvezetni, akaratuk ellenére a szándékukkal ellenkező dologra rákényszeríteni (konkrétan volt itt olyan kérdés is, hogy elmondja-e ismerkedéskor, hogy transznemű - igen, mert jellemtelen dolog valakit olyanba belevonni, amit tudtával nem tenne)? Jaa, azért nem, mert nekik viszont igazi férfi/nő kell? Na, a heteró férfiak, nők is éppen így vannak ezzel.

Vagy akkor magukat sem tartják mégsem annyira tökéletesen átműtöttnek, ha nekik sem elég egy transznemű párként, csak egy valóban ellenkező nemű....

2019. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
nem értem, miért kellett lepontozni a válaszainkat, amiben elmondtuk a tényeket, miszerint a shemale az nem igazán egyenlő transzneművel...
2019. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő lenne a párom, akkor felvállalnám, de nem hazudnám el, hogy ki ő
2022. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!