Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Kiábrándító az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Kiábrándító az olyan lány aki szereti a soft bdsm-et? (fenekelés, kikötözés, alázós szex stb) L

Figyelt kérdés

Tudom h vannak olyan pasik akiknek nem jönek be az ilyen csajok.

Ez tényleg nagy gond?

Lehet h titkolnom kellene azok előtt akikkel majd ismerkedem?


2019. okt. 26. 22:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez természetes manapság már.. a legtöbb lány szereti az ilyesmit.
2019. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
25%
Eléggé
2019. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg párja válogatja de nekem sajna nagyon bejön a soft!

Mind izgató ha kiköthetem ha elfenekelhetem stb...

2019. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem az, sőt!

Én szívesen ismerkednék egy ilyen lánnyal!339F

2019. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%
Inkább nagyon is jó legalábbis nekem !!
2019. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%

Nekem bejön a bdsm, mindkét oldalon.

Benne lennék hogy az ilyen vágyait megélhesse velem.

2019. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
62%

2: nem altalanos es nem igaz hogy a legtobb no szereti. Nem tudom hol elsz:D sot egyenesen keves no szereti az ilyen megalazo kiszolgaltatott helyzetet. Persze egykis fenekeles meg kotozes neha izgi de semmi komolyabb. Van akit meg ez se izgat

Kerdezo: en sub vagyok, erosebb ill szelsosegesebb iranyt kepviselek mint amit te leirtal de az a tapasztalatom hogy sok pasinak ez nem annyira jon be, nem nyitottak. Max fenekeles kotozes. Az alazos szex alatt nem tudom mit ertessz de sztem az mar sokaknak sok. En 15 pasival voltam es abbol 2-3 volt dominans tipus es nyitott az ilyesmire. Tobbiek nem. Viszont! Azt semmikepp se ajanlom hogy titkold vagy letagadd hogy teged ez izgat! Fontos h megoszd a vagyaid a partnereddel hisz lehet h ot is izgatna a dolog, ha meg nem mondod soha nem derul ki. Egyaltalan nem gond hogy te ilyen vagy ezt felejtsd el. Csak olyan pasi kell melled aki nyitott ezekre. Ha azt irod h lightos dolgok erdekelnek akkor szerintem nem lesz olyan lehetetlen bevonni a partnered. A nem tul durva dolgokra azert nyitottak szoktak lenni a pasik. Meg kell beszelni kinek mi fer bele. (En mas kategoria vagyok de amit irtam h nem volt nyitott a legtobb pasi az vonatkozik arra amit te is leirtal mert senkitol nem kertem durva vagy extra dolgot. Kis fojtogatas, szoritson meg erosebben, pofon, vagjon neki a falnak nyugodtan es dugjon meg, esetleg hasznaljon rajtam palcat. Ezek nem nagy dolgok megse volt partner ebben szinte senki...)

2019. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi az elso reszt az 1es valaszolonak irtam
2019. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írta a kérdező, hogy ki csinálja kinek ;) Egyébként mehet mindkét irányban.
2019. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, olyan partnert válassz, aki szereti is, ha kényszerből csinálja, akkor az nem jó neked sem. Ha pedig te nem éled ki magad az is baj. Nekem volt olyan, hogy nem akart fojtogatni meg felpofozni, nem erőltettem.
2019. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!