Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A túlsúlyosak szexisnek érzik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúlyosak szexisnek érzik magukat?

Figyelt kérdés

TúlSÚLYosak azok, akiknek BMI indexe nagyobb, mint 25.

A kérdés azokról az emberekről szól, akiknek a súlytöbbletet zsír okozza, vagy ha egészséges a súlyuk , akkor a testzsír tartalmuk (férfinál 24% , nőnél 31%) több a felső limitnél.


Számít az eloszlás abban, hogy ki hogy érzi magát?

Kort és nemet is kérek, illetve szexuális tapasztalatot.



#túlsúly #sportmentes
2019. okt. 27. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem. De nagyon lusta vagyok, hogy tegyek ellene. (180 centi magas vagyok, 113 kiló).


26/F

2019. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
mi az a bmi index?
2019. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem de szerintem annyira nem vagyok vészes

180 cm/89kg/férfi

2019. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A BMI -ről itt olvashatsz:

[link]


itt tudod kiszámolni a tiédet:

[link]


Súlyos korlátai vannak, pusztán ez alapján nem lehet meghatározni biztosan, hogy valakinek fogynia kellene-e. Viszont -egyéb információk hiányában- általánosan jó kiindulópont.


A korodat nemedet , és tapasztalatodat nem írtad.

2019. okt. 27. 12:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez függ attól is,hogy milyen az eloszlás.. milyenek a visszajelzések,tapasztalatok,mennyire tudja "összetenni magát" és hogy milyen kép van a fejében.


Én pl a 167 centimmel megugrottam 84 kg - ra. Mivel sajnos nem arányos és sok a zsír így nem érzem jól és csinosnak/szépnek magam. De van olyan nő,aki ducibb tőlem és szerintem szebb/csinosab. Ő nem tudom,hogyan látja magát.

2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 167cm magas válaszoló, kérlek írj választ a többi kis kérdésemre is (kérdésem kifejtésének utolsó sorában vannak)
2019. okt. 27. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Én így jól érzem magam.. Most a nyár alatt híztam egy tízest..

176 cm magas és 83 kg vagyok... De nem vagyok kövér, hanem csak szimplán jó húsban.. Ennyi.

Hogy szexinek érzem e magam?

Nem minden nő szereti a szálkás vékony férfiakat.. Én sem vagyok az.. Jó húsban vagyok.. Attól nincs önmegítélési zavarom..

2019. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, kort nem szeretnék írni.

Én az utóbbi időben nem igazán vagyok elégedett a testemmel, de a környezetemtől sokkal több pozitív visszajelzés érkezik, mint amilyennek én magam látom. Szerintem a szexuális kisugárzás nem BMI kérdése, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Fiatalabb koromban, sokkal jobb alakkal kevésbé voltam szexuálisan vonzó. Husisabban viszont több férfi fejét csavartam el, valószínűleg a magabiztosságomból kifolyólag.

2019. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 vagyok és férfi.
2019. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy soha nem is éreztem magam annak.

Régen mondjuk több okom volt rá, de cca 40 kiló mínusszal sem változott semmi.

21 évesen 125 kiló voltam, nyár előtt 82 körül. Most 87kg.

Sajnos a túl sok felesleg nyomot hagy maga után, amit már nem lehet helyre hozni.

Mondjuk a helyzeten az sem segít, hogy rohadtul utálok mindenféle mozgást/edzést. Bele-bele kezdtem, de előbb utóbb kikopott. Nálam nem volt meg ez a jelenség mint másoknál, hogy ha elkezded, egy idő után már kívánni fogod. Hát nem.


Btw, 190cm magas vagyok.


29F

2019. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!