Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire vagytok szégyenlősök más férfiak előtt, megnézitek egymásét, téma ez?

Figyelt kérdés
23L
2019. okt. 27. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Koliban kozos zuhanyzo resz van

Ott nem vagyok szegyenlos de masok se nagyon

Ha feltuno odapillantok de latvanyosan nem bamulom

2019. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En nem nezek meg mast, de en szegyenlos vagyok :D
2019. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szégyenlős. De nem szemezünk más kígyókkal. Az elég bu**s.
2019. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem mutogatod magam, de én még voltam katona, tehát ha látnak, nem zavar. Viszont abszolút nem érdekel a más ffi-aké!
2019. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régen annyira nem zavart de most zavar ha látom. Ezért igyekszem nem odanézni.
2019. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Én 100%-ban!

Inkább egy idegen vagy ismerős nő előtt vetkőzök mint egy pasi jelenlétében.

Annyira taszítanak a férfiak,hogy még a szaguk is zavar.


Nálam nem úgy működik mint a nőknél,hogy szinte mindegyiket melegnek gondolom a viselkedésük alapján.


F/42

2019. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltam szakközépben és egyetemen is kollégista, de őszintén szólva nem múlt el a szégyenérzetem, nem szeretek más férfiak előtt levetkőzni.

Nem vagyok elhízva, de izmos sem, a péniszem mereven átlagos, nyugalmi állapotban pedig kicsi, ezért aztán nem szeretek meztelenül mutatkozni. Így másét sem látom, de nem is néznék oda.

Nyilvános WC-vel is gond van, piszoárhoz nem tudok odaállni, illetve igen, de nem jönne semmi, akármennyire is kell pisilnem. Sajnos ez van.

2019. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, én is 42/F, mint az előttem Szóló.
2019. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden más fiú előtt természetes a meztelenség, sose voltam szégyenlős másik fiú mellett volt, hogy együtt mentünk egy fiú csapattal zuhanyozni edzőtáborba. 12 évestől volt a 18 ig. Akkor voltam én 18


Most 20 vagyok.

2019. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A közös zuhanyzókban (fürdőkben,stb.), kicsit zavar és nem nézem meg, bár a perifériás látószögbe óhatatlanul bekerül.

De nudista strandon meg egyáltalán nem zavar.

Voltam olyan helyzetben, ahol többen voltunk egy, vagy több lány/asszony társaságában, ott nem zavart egyáltalán a látványuk, de ez egy másik téma...

2020. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!