Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő kiválthatja valamivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő kiválthatja valamivel a szopást és az anált?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rosszul közelited. Semmit sem kell kiváltani. Tudd magadrol azt, hogy mit szeretsz / mit viselsz-, fogadsz el és ehhez keress partnert. BIZTOSAN találsz.
2019. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Az anál még talán helyettesíthető, de a szopás az nem. A férfiaknál ezért örök dilemma:

-Érdemes-e foglalkozni egy nővel ha nem akar szopni? (Főleg ha az illetőt előtte már mesterien lepippantották párszor, így tudja milyen jó érzésről marad le).

2019. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem kellene hogy szopj, és popsi sem kell, ha mindig dughatom a puncid.
2019. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, fizet.
2019. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan mintha a főzéshez nem használnál sót! Kiváltani azt sem lehet, és a párod is hiányolni fogja főleg ha előtte megízlelte az ilyen ételt.

Személy szerint az anál hiányát még el is tudom viselni, mert nekem nem volt egy nagy élmény. Viszont volt olyan parnerem aki imádta. De az orális szex hiányát hosszú távon nemhiszem, hogy tudnám mellőzni. Ez olyan dolog ami "megízessíti" a szexet, mert ha pl kivered neki, az ugyanúgy része lehet az együttlétnek, nem helyettesítője az orálnak.

2019. okt. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem,és az ilyen nőnek nemis való ffi. se kapcsolat.csak csalnák őt.
2019. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!