Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Nektek mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek mekkora mell tetszik?

Figyelt kérdés

Mekkora lenne nektek ideális? (mondjuk nem csak egy alkalomra, hanem mondjuk egy kapcsolatban)

Egy 170 centis és kb 55-60 kilós, vékony lányon melyiket látnátok szívesen?

Azért nekem mondjuk ha nyakba lenne a mellem az nem tetszene, meg nem is arányos de érdekel a férfioldal is.

Itt egy kép kb a kosárméret belövésére.

[link]


2019. okt. 27. 19:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a B-s kosárméret lenne az ideális :)

25/F

2019. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Ez ilyen felcsatolhatós cici? Pasiként én is tudnék ilyet felvenni magamra?:) :D:D egyszer kipróbálnám! :D tök poén volna..

Amúgy, C! leginkább C, az úgy pont tenyeres, formás, szexi, szép!

B és D nekem mindegy melyik volna, az jön a C után

utána az A

aztán a D-nél tökmindegy melyik nagyobb, de az már egyik sem az esetem.

2019. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szép, kerek, tenyérnyi mellek tetszenek. De igazából, ha szép a lány arca, akkor teljesen mindegy nekem, milyen a melle.
2019. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen, igazából csak egy olyan képet kerestem amin nem csak implantátum van, hanem kicsit elképzelhetőbb a dolog😅


És inkább természetesebb, "lógósabb" tetszene vagy aminél úgy elgondolkozik az ember, hogy lehet hogy nem eredeti

2019. okt. 27. 19:18
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
B-C-D, igazából mindegy, ezek mind tökéletesen tetszik ha jól áll a gazdáján.
2019. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
C ! :)
2019. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"És inkább természetesebb, "lógósabb" tetszene vagy aminél úgy elgondolkozik az ember, hogy lehet hogy nem eredeti"


Lemaradt a kérdőjel? :P :D

ha igen, akkor HÚÚ hát csak olyan ami legalább úgy áll mint a dákóm szokott :'D tudod, nem szeretem a gravitációt:D


De amúgy figyu már izé. Ha te csaj vagy, akkor miért lényeg ez? úgy értem neked van cickód, abból főzz ami van:) ne kergess illúziót, tudod, tökéletes sosincs. De nem is kell!:)

2019. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Mielőtt túl sok privátot kapnék, viszonylag széles vállam van, 75-80 mellkörméret és 65-68as derék. Így talán kicsit elképzelhetőbb..
2019. okt. 27. 19:26
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csakis a természetes tetszik. A mű is jól nézhet ki, míg legalább melltartóban van a csaj, de teljesen meztelenül egyszerűen undorító nekem, hogy mennyire abnormálisan állnak a bimbói, meg az egész mell. Inkább lógjon kicsit, mint az a förmedvény műmell.
2019. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A-B
2019. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!