Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan sikerült csajnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült csajnak spriccelős orgazmust szereznetek?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer kocsiban ujjazással első randin, habár nem spriccelt, de nagyon sok nedvesség folyt ki a puncijából mikor elment. Sajnos akkor nem engedte hogy jól megdugjam. A következő alkalomkór estétől reggelig ment a dugás, nem is emlékszem mennyi gumi fogyott, de nem kevés.

2019. okt. 27. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkertem hogy pisiljen be elvezeskor
2019. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Elég egyszerű, ha a csaj is úgy áll a dolgokhoz. Nekem ujjazással és behatolással is sikerül.
2019. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy (többeknél, akik előtte azt sem tudták mi az), hogy megfelelő hozzá a farkincám.
2019. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el Deborah Sundale errol szolo konyvet. ..
2019. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy sikerül, hogy megvan hozzá a partnerben az affinitás, a képesség. Ahogy hüvelyi orgazmusa sincs minden nőnek, úgy squirtingre még kevesebben képesek. Ettől még mindenkinek lehet teljes és kielégítő szexuális élete - ha megfelelő hozzá a partner.
2019. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolso csak h tevedsz mind a kettore minden no kepes

Kerdes h a partere hajlando e ebben segiteni neki(alzalaban lustak es turelmetlenek) es noben megvan e az igeny a ujra(ez altalaban megvan)

2019. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!