Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezért mennyit kérhet el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért mennyit kérhet el egy hivatásos?

Figyelt kérdés

Elég fura, de elég régóta izgat, hogy milyen lehet az ha egy nő belepisil a számba és én megiszom azt.

Volt barátnőimnek nem mertem felhozni se mert én is tudom, hogy undorító dolgot kértem volna ezzel.


A lényeg, hogy szerintetek azért, hogy a számba pisiljen mennyit kérhetnek? Egyáltalán elvállalnák ha szexet nem szeretnék?



2019. okt. 27. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen olyat keress akinél oda van írva hogy vállalja a pisit.

Szerintem aki vállalja azonnal belemegy ebbe.

Gondolom kifizeted a fél órát, és levizel.

Ha aktus nincs, neki még jobb. Konkrétan vizel és megvan ugyanannyi bevétele mintha szexelnétek.

2019. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Danielguy ***** válasza:
68%
Ne!!! Beszéld meg ezt majd a barátnőddel de egy prosti ne hugyozzon a szádba.. ki tudja milyen bajai vannak :(
2019. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es: gondolom nem útszéli van a kérdező tervében
2019. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De barátnővel ilyet nem lehet. Korábbi barátnőimmel ha szóba jött valahogy ilyen téma, akkor mondták hogy nagyon undorító.

Attól én is félek egy kicsit, hogy elkaphatok valamit, de azért gondolom ők is védekeznek valahogy, nekik is fontos az egészségük, nem?

2019. okt. 27. 22:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem útszélire gondoltam.
2019. okt. 27. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális réteg rendszeresen jár szűrésre
2019. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik pisiszexet vállal (megjelöli mint választhato) annál biztosra mehetsz. Amelyik nem, annál is rákérdezhetsz amikor felhivod. Mindenképpen elöre jelezd, hogy idöben tudjon sok vizet inni.
2019. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik vállal pisiszexet az megcsinálja, ált. 2 ezer körül kérnek érte extraként (mindegy hogy van-e szex), de ha érzik hogy nagyon vágysz rá akkor lehet megpróbálnak még többet lehúzni rólad. A prosti nem örömből csinálja, hanem minél jobb "üzletet" akar csinálni, legyél karakán mond meg, hogy max. +2 ezret adsz érte és kész!
2019. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Őszintén azt hittem szex nélkül olcsóbb lesz, de végülis ki akarom próbálni.
2019. okt. 28. 07:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akarom kipróbálni, de én úgy szeretném, hogy először kérek egy masszázst, majd a végén pisilne.
2019. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!