Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Áthívott magához a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívott magához a lány ebédet főzni? Szex?

Figyelt kérdés

Adott egy korombeli 18-19 éves lány, akit 5 éve ismerek, jóban voltunk mindig, de az elmúlt fél évben nagyon sokat beszélgettünk és találkozgatunk is egyre sűrűbben. Van barátja, de az nem valami komoly, úgy érzem. Mindketten tudjuk, vagy ha nem is tudjuk de sejtjük hogy tetszünk egymásnak.

Most oda jutottunk hogy áthívott magához délelőtt 10-re ebédet főzni, egészen délutánig lennénk együtt, senki sem lesz otthon.

Ebből lesz valami? Mire készüljek? Ha esetleg úgy alakul, hogy rám mászik, menjek bele? Köszönöm az értelmes válaszokat. :)



2019. okt. 28. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem mi fogjuk eldönteni hogy belemenj-e vele a szexbe, de én nem tennem ha van barátja.
2019. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzel iránta valamit, akkor menj bele. Ha rádmászik akkor tuti bejössz neki. Ne hagyd ki ha összejön. :)
2019. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
nappali randi necces,mert lehet mint barát számít rád a konyhában. biztosra kellene tudni ezt a "bejön nekem én is bejövök neki" dolgot. ha nem az van amit te szeretnél látni a kapcsolatotokban,akkor lehet hogy pofára esel,de ha megtörténne az amit felvázoltál,hogy rád mászik,hülye vagy ha nem mész bele :D ( remek szójáték)!
2019. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok. Jah és gumit vigyél magaddal! :D
2019. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi, viszontlehet, fontos, nem írtam, hogy még SZŰZ VAGYOK, csak hogy még bonyolultabb legyen a helyzet :D
2019. okt. 28. 21:15
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak ehes:)
2019. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
teli tárral ne menj fel hozzá :D és ne aggódj,a csaj majd kézbe vesz,te mázlista :D
2019. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
nyalj neki, hogy legyen legalább egy jó pontod :D mint a danonos dobozt :D
2019. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Te mit szeretnél? Felpróbálnád? :D
2019. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
És ha megver a kanja??
2019. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!